Найсвіжіше:
• «На щиті» повернувся на Тернопільщину 57-річний старший солдат • Знайшли прихисток на Тернопільщині: родина переселенців на війні втратила сина • Жорстока війна забрала життя воїна з Теребовлі • На Тернопільщині судитимуть адвоката та його спільника за шахрайство на 6 млн грн • На Донеччині загинув воїн з Борщівщини • У Тернополі авто наїхало на електросамокат • Поліцейські Гусятина у жителя Васильковецької громади вилучили 4 одиниці зброї • Спочив у Бозі відомий науковець з Тернопільщини • Житель Тернопільщини видавав себе за зниклого військового і виманив у його сестри понад 1 млн грн • У Львові чоловік облаяв таксиста з Тернопільщини під час хвилини мовчання • Стаканчики для десертів: як обрати й не переплатити • До смерті побив односельця: на 8 років засуджено мешканця Монастириської громади • Підприємство з Кременеччини надає фермерам саджанці суниці та викуповує врожай • Гол тернополянина приніс перемогу збірній України в еліт-раунді • У Тернополі 29 категорій жителів мають право на пільговий проїзд • Небезпечне м’ясо – на Тернопільщині викрили підпільний забій тварин • Права на картини Марчука: тернопільський суд відхилив апеляцію на проведення експертизи  • Що робити, коли виникли проблеми з кредитом, – поради від ЮРКОНСАЛТ • Тернополянин погрожував сокирою працівнику ТЦК • На Харківщині загинув уродженець Козівщини • Спочив у Бозі доцент тернопільського університету • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув стрілець з Тернопільщини • На Донеччині загинув ще один воїн з Тернопільської області • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Кременеччини • На Тернопільщині прокуратура позивається до селищної ради щодо її бездіяльності
rss

В одній з найменших громад Тернопільщини лише за останніх два тижні виготовлено близько півтора тисячі окопних свічок (+фото)


Опубліковано: 28 Лютого 2023р. о 8:10

Впродовж двох тижнів в Саранчуківській громаді, що на Тернопільщині працівники закладів культури спільно з педагогічними працівниками, дітьми та молоддю виготовляли окопні свічки, які так потрібні нашим воїнам.
Так, в сільському будинку культури с. Волощина діти спільно з працівниками культури виготовили 52 свічки.
Педагоги та учні Божиківської гімназії виготовили 80 свічок.
В приміщенні Мечищівського ліцею діти, вчителі та працівники культури виготовили понад 70 свічок.
В Котівській школі вчителі, працівники культури села Котів, Рибники та бібліотекар села Квіткове виготовили 61 свічку. До роботи долучились дружина військовослужбовця Халупа Марія з донечкою.
24 готові свічки було передано Галиною Зоренною.
Виготовлено 46 свічок в Літятинській гімназії за участі вчителів, учнів 8-9 класів та працівників культури.
В сільському клубі с.Тростянець діти, жителі села, вчителі, працівники культури виготовили 25 свічок.
Найбільшу кількість свічок було виготовлено у навчальному закладі с.Шумляни. Учні, працівники закладів освіти та завідувач сільським клубом виготовили понад 800 окопних свічок.
Окрім цього, щоденно виготовляються окопні свічки і в бібліотеці-філії с. Шумляни. З листопада 2022 р. вже було зроблено 1349 свічок та передано в волонтерські центри.
Нехай тепло та світло окопної свічки, зігріє захисників і захисниць України нашою любов’ю і турботою.
Все буде Україна! Разом до перемоги!

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
26 Березня
25 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше