Найсвіжіше:
• Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+
rss

При реставрації замків Національний заповідник «Замки Тернопілля» зайво витратив понад 1,1 млн гривень


Опубліковано: 27 Грудня 2023р. о 8:04

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного заповідника «Замки Тернопілля» за період з 01 січня 2019 року по 28 лютого 2023 року.

Як повідомляє Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, під час ревізії перевірено використання коштів, виділених з державного бюджету на виконання робіт з капітального ремонту та реставрації об’єктів Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Через оплату актів, до яких підрядні організації внесли завищені обсяги та вартість робіт, їм незаконно перераховано понад 1,1 млн грн коштів державного бюджету. До завершення ревізії забезпечено повне відшкодування виявлених втрат.

Звернули увагу аудитори і на забезпечення заповідником належної охорони пам’яток архітектури. З цією ж метою до ревізії було залучено фахівців департаменту культури та туризму обласної військової адміністрації і Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини.

З’ясувалося, що основний обсяг протиаварійних і ремонтно-реставраційних робіт палацу Чортківського замку виконаний впродовж 2021 року та на початку 2022 року. Однак роботи зупинилися через запровадження воєнного стану в Україні та припинення фінансування. Це може негативно позначитися на стані збереження замку. Через незавершені роботи із влаштування даху та частини відновленого вже муру однієї з оборонних башт є висока ймовірність її руйнування.

Крім того, на складах заповідника та у відповідальних зберігачів перебувають матеріали та обладнання вартістю 8,9 млн грн, закуплені ще у 2019 році для облаштування Садибного будинку в м. Збараж.

Про виявлені порушення та проблеми в роботі заповідника поінформовано профільне міністерство. Матеріали ревізії передано до Чортківського районного відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Тернопільській області, про її результати ревізії поінформовано Тернопільську обласну прокуратуру.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше