Найсвіжіше:
• Борг за оренду: на Бережанщині підприємство видобувало надра без оплати • MITSUBISHI PAJERO SPORT: чому його варто придбати в 2026 році • На Підволочищині згоріло 85 тонн соломи • У мешканців одного з мікрорайонів Бережан змінюється схема поводження зі сміттям • Через 11 днів після звільнення з війська помер мешканець Зборівщини • На Бережанщині водійка не впоралася з керуванням та з’їхала у кювет • Поліцейські Гусятина вилучили у місцевого жителя арсенал зброї (фото) • Ущільнення в муфту молочну DIN NBR: погляд інженера-практика • Бучачанин після двох років і семи місяців неволі повернувся додому • Громада на Тернопільщині на реконструкцію водогону отримала 3,5 млн грн • На Тернопільщині триває ремонт державних доріг після шквалів та заморозків • Спочив у Бозі відомий спортсмен та тренер з Тернопільщини • Коли потрібна контурна корекція для обличчя • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Як сучасні шпалери допомагають зекономити на ремонті • На Донеччині обірвалося життя воїна з Тернополя • Як не заплутатись у касових звітах • Гусятинщина зустріла загиблого на війні 47-річного воїна • У чому секрет популярності прозорого автострахування в Україні • На війні загинув 26-річний воїн з Тернопільщини • Копії документів, фальшивий банківський супровід і мінус понад 78 тис грн: тернополянин попав на гроші • Великдень на Тернопільщині: 18 п’яних водіїв та понад тисяча побутових конфліктів та дрібного хуліганства • На Борщівщині чоловік через ревнощі підпалив літню кухню • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Кременеччині затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування ТЦК у Ланівцях
rss

Підозрюваного у смертельній аварії на Тернопільщині триматимуть під вартою


Опубліковано: 2 Листопада 2023р. о 12:30


За клопотанням слідчого, погодженим з прокурором, Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 25 грудня 2023 року без можливості внесення застави водію, підозрюваному у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України).

Нагадаємо, 29 жовтня 2023 року близько 14 год 45 хв по вулиці Копичинецькій у м. Чортків автомобіль INFINITI FX35 з 3 пасажирами в салоні, за кермом якого був місцевий адвокат, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з автомобілем PEUGEOT, в якому перебувала 1 пасажирка.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув водій автомобіля PEUGEOT, а пасажири обох транспортних засобів, серед яких малолітня дитина, отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
14 Квітня
13 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше