Найсвіжіше:
• Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • На війні загинув енергетик з Тернопільщини • Як вибрати горіхи для перекусу, салатів і випічки • Рік надій та сподівань: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • Під час аудиту в Підволочиській лікарні виявили порушень на 2,9 млн грн • Зимова першість Тернопільщини з футболу: пора матчів на «виліт» • У пожежі загинула пенсіонерка з Тернополя (фото) • На Зборівщині розпочали кримінальне провадження за фактом забруднення земель • У двох водоймах Шумщини виявлено масову загибель риби • Правоохоронці проводять обшуки в першій міській лікарні Тернополя • Тернопільська служба крові на шоколадках зекономила майже 150 тис грн • На Донеччині останній бій прийняв солдат з Тернопільської області • На Донеччині загинув нацгвардієць з Гусятинщини • У Тернополі знову може зіграти київське “Динамо” • На Борщівщині віддали останню шану загиблому на війні молодшому сержанту • Перестало битися серце колишнього директора школи з Козівщини • У тернопільському виші розроблятимуть біопаливні електрогенератори • Спочив у Бозі відомий журналіст та краєзнавець з Тернопільщини • Дев’ять ліцеїв Тернопільщини першими впровадять 12-річну програму навчання • У львівській лікарні померла 80-річна жінка з Тернопільщини • Скільки заробив за рік головний прокурор Тернополя • На Харківщині в ДТП загинув 53-річний військовий з Тернопільщини • Чим багаті судді: голова Тернопільського міськрайонного суду оприлюднив свої доходи • На Харківщині загинув начальник польової лазні з Гусятинщини • Спочив у Бозі відомий далеко за межами Тернопільщини аграрій
rss

Легендарний український воротар увійшов у тренерський штаб тернопільської «Нива»


Опубліковано: 18 Червня 2024р. о 13:04

Учора, 17 червня, розпочала підготовка до нового футбольного сезону-2024/25 тернопільська «Нива».

Перед тренуванням команда мала зустріч із керівництвом клубу, на якій гравцям представили нового головного тренера Євгена Сергійовича Калиниченка, його помічників, а також спортивного та комерційного директорів – Сергія Михайловича Задорожного (востаннє працював у структурі львівського «Руху», а раніше, в тому числі обіймав посаду головного тренера «Ниви») та Остапа Романовича Бориса (донедавна був адміністратором у команді ЮКСА Тарасівка).

Найвідомішою особистістю у тренерському штабі Калиниченка є не сам наставник, а тренер по воротарях – легендарний український воротар Ігор Вікторович Шуховцев, котрий під час спортивної кар’єри виступав за луганську «Зорю», харківський «Металіст», сімферопольську «Таврію», маріупольський «Іллічівець» (попередник ФСК «Маріуполь»), вінницьку «Ниву», київська «Арсенал».

Нагадаємо, кілька днів тому ФСК «Маріуполь» повідомив про те, що команду залишив Ігор Шуховцев, де він працював тренером воротарів майже півтора року. Сторони за обопільною згодою припинили співпрацю. 52-річний фахівець працював тренером воротарів у команді з Маріуполі з лютого 2023 року.

До теми: «Таки Євген Калиниченко офіційно став головним тренером тернопільської “Ниви”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
20 Березня
19 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше