Найсвіжіше:
• У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • «Агрон» зупинився за крок до фіналу аматорського чемпіонату України (фото) • На Бучаччині покарали чоловіка, який зливав локації ТЦК • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Майже два роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Чи зможе «Агрон» вдруге переписали власну історію? • У Тернополі бабця лишила дитину і поїхала: 2-річний хлопчик опинився сам серед ночі • ФК «Збараж» посилює тренерський штаб • У центрі Тернополя сталася бійка: поліцейські вилучили зброю • «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом
rss

Визначилися три з чотирьох півфіналістів кубка Тернопільщини з футболу (+фото)


Опубліковано: 24 Червня 2021р. о 0:53

23 червня відбулися три з чотирьох повторних чвертьфінальних поєдинків кубка Тернопільської області 2021 року. За їх підсумками до півфіналу пробилися команди – «Агрон» із В. Гаїв, ФК «Тернопіль-ТНПУ» та бучацький «Колос».

«Агронівці», які є лідерами вищої ліги чемпіонату Тернопільської області цього сезону, завдяки єдиному голу забитому з пенальті Русланом Луциком у першому таймі зуміли пройти переможця Ліги чемпіонів Тернопільщини сезону-2019/20, лідера суперліги чемпіонату Тернопільського району 2021 року ФК «Плотича». Нагадаємо, у першому матчі нижча за рангом команда святкувала перемогу – 2:1. Завдяки голу, забитому на чужому полі далі крокує «Агрон».

Складним видався матч-відповідь для ФК «Тернопіль-ТНПУ», який у першому поєдинку переміг ще одного представника вищої обласної ліги ФК «Нараїв» – 3:1. Тернополяни на початку матчу забили ранній гол після помилки голкіпера нараївської команди Михайла Горліцького. Відзначився 17-річний атакувальний півзахисник Тарас Галас. Тим не менше гравці ФК «Нараїв» знайшли в собі сили ще до перерви не лише зрівняти рахунок (точним ударом відзначився Андрій Кульчицький), а й вийшли вперед – передачу з лівого флангу замкнув Андрій Блакита.

У другому таймі мунципали мали велику перевагу, створили безліч гольових моментів (чого вартий удар з далекої відстані у поперечину капітана Юрія Заставецького). Але господарі вистояли і на 80-й хвилині мали шанс перевести гру в додатковий час, коли чистий вихід віч-на-віч з голкіпером суперників Дмитром Загурським мав форвард ФК «Нараїв» Андрій Блакита. Але нападник нараївської команди своїм шансом не скористався, натомість тернополяни в компенсований час таки заштовхали м’яча у сітку воріт господарів. Це зробив після подачі з кутового Максим Лилик. За нічийного рахунку саме муніципали вийшли до півфіналу.

У ще одному поєдинку «Поділля» з Великої Березовиці, яке виступає у другій обласній лізі, і в повторному поєдинку з мінімальним рахунком, цього разу 1:2, поступилося беззаперечному лідеру першої ліги – бучацькому «Колосу».

У кожному з таймів гості відзначилися по разу. Спершу це зробив лівий півзахисник Іван Городинський, а згодом – нападник Микола Когут. Наприкінці матчу бучачани дозволили одного м’яча супернику відіграти – це зробив знаний в області форвард Юрій Сорочан.

***

Результати повторних матчів 1/4 фіналу:

«Агрон» (В. Гаї) – ФК «Плотича» – 1:0 (Руслан Луцик, 32, з пен.).

ФК «Нараїв» – ФК «Тернопіль-ТНПУ» – 2:2 (Андрій Кульцицький, 16, Андрій Блакита, 42 – Тарас Галас, 8, Максим Лилик, 90+1).

«Поділля» (В. Березовиця) – «Колос» (Бучач) – 1:2 (Юрій Сорочан, 81 – Іван Городинський, 34, Микола Когут, 56).

У півфіналах зустрінуться:

1. «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – «Колос» (Бучач)

2. ФК «Тернопіль-ТНПУ» – переможець пари «Нива» (Теребовля) – «Поділля» (Васильківці). Півфінальні матчі відбудуться 4 і 11 серпня.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
21 Червня
20 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше