Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

Внаслідок бойових дій постраждали 225 працівників, 80 з них загинули


Опубліковано: 4 Травня 2022р. о 17:15

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 107 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 225 працівників, 80 з них загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована у Миколаївській області – 53 постраждалих, 24 з яких травмовані смертельно, а також Києві – 41 постраждалий, 13 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами Фондом соціального страхування України. Окрім грошових виплат ФССУ компенсує для них 100% вартості лікування усіх прямих наслідків випадку – від необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення до операцій, діагностик, протезів і ендопротезів тощо.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

 

 

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше