Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

Війна забрала життя одногрупника міського голови Збаража


Опубліковано: 22 Грудня 2022р. о 20:44

У Збаразькій громаді – знову непоправна втрата. Завтра, 23 грудня, о 13 годині на Доброводівському перехресті місцеві мешканці зустрічатимуть ще одного земляка, мого одногрупника, який віддав своє життя у цій жорстокій війні” – повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський.


Андрій Майкович, стрілець військової частини А0998, загинув 18 грудня біля Бахмута. Внаслідок вибухової хвилі та ураження осколками воїн отримав поранення несумісне з життям. 20 квітня Герою виповнилось 42 роки.
Після зустрічі процесія відправиться у с. Тарасівка в материнську хату, де зразу відбудеться чин парастасу.

– В суботу чин похорону розпочнеться о 12:00 год в с. Тарасівка звідки прослідує до Церкви Христового воскресіння, по богослужінні пішою ходою відправимось до центрального кладовища! Щиро співчуваємо родині нашого захисника. У скорботі схиляємо низько голови перед його подвигом, – підсумував пан Полікровський.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше