Найсвіжіше:
• Секрети ідеального великоднього столу від ВіллаГрація: посуд та декор • Київське “Динамо” у Тернополі зіграє півфінал кубка України • На Тернопільщині арештований Volkswagen Touareg передали ЗСУ • «Пташці» з Тернопільщини присвоїли міжнародну премію • Хто найбагатший окружний прокурор на Тернопільщині: цифри • Тернопільщина в жалобі: боєць загинув на фронті після місяця служби • Підтверджено загибель на Донеччині ще одного воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині на три місяці перекриють дорогу державного значення • Тернополянин дебютував у Другій лізі України! • Побили і залишили помирати: тернопільський суд покарав нелюдів • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • У Тернополі подорожчає виготовлення електронних карток для проїзду • У селі на Зборівщині будуть вибухи: мешканців закликають до спокою • На Борщівщині пограбували ювелірку: винесли 200 прикрас • На Дніпропетровщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • У Тернополі з вікна гуртожитку випала півторарічна дитина • Мешканець Скалатчини підпалив хату колишнього тестя • У Тернополі суттєво зросла вартість прогулянок на катерах • Від сьогодні у Тернополі повністю зупинено подачу опалення • Мешканці центру Тернополя будуть без води • На Бучаччині засудили інформатора: повідомляв про перебування ТЦК  • Кілька днів не курсуватиме електричка «Тернопіль – Чортків» • Який купити джойстик для ПК: поради щодо вибору • У Тернополі виявили ніж у чоловіка, який порушив військовий облік • Стали відомі фіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу
rss

Українським розподільним мережам передали державні частки у п’яти обленерго, в тому числі тернопільського


Опубліковано: 8 Листопада 2023р. о 10:00


Міністерство енергетики передало «Українським розподільним мережам» державні пакети акцій у 5 операторах системи розподілу електроенергії. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

АТ «Українські розподільні мережі» набуло права акціонера державних пакетів акцій ще п’яти операторів системи розподілу. Йдеться про ПАТ «Запоріжжяобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», АТ «Харківобленерго» та АТ «Сумиобленерго» (25%).
Відповідні пакети акцій передало компанії Міністерство енергетики України.

Отже, АТ «Українські розподільні мережі» набуло право акціонера вже у семи операторах системи розподілу електроенергії у різних регіонах країни (на момент створення до складу товариства входили АТ «Хмельницькобленерго» та АТ «Миколаївобленерго»).

«Наше основне завдання – посилення енергетичної безпеки держави. Якісна, системна робота операторів системи розподілу електроенергії – її складова, надважлива в умовах воєнних викликів», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Очільник Міненерго відзначив важливість системної співпраці операторів для отримання необхідної міжнародної допомоги: як у межах гуманітарного обладнання, так і за кошти Фонду енергетичної підтримки.

Важливою складовою роботи товариства є також єдина технічна політика та уніфікація потреб у закупівлях електроенергетичного обладнання. Це сприятиме посиленню ефективності роботи компаній та відповідно надійності надання послуг споживачам.

«Компанія «УРМ» ставить за мету консолідувати зусилля для залучення кращих світових практик у розвиток мережевого господарства України. Ми спільно маємо віднайти та впровадити нові технологічні рішення, сформувати єдину технічну політику для підвищення рівня стійкості енергетичної системи. А також створити умови для надійного, ефективного функціонування та розвитку ОСР в умовах трансформації енергоринку, інтеграції з об’єднаною енергосистемою Європи», – зазначив в. о. генерального директора АТ «УРМ» Артем Мартинюк.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
31 Березня
30 Березня
29 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше