Найсвіжіше:
• Чому суміші на козячому молоці часто підходять для діток з чутливим травленням? • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Мешканець Чорткова зібрав понад 600 значків, присвячених Тарасу Шевченку • Перша Тернопільська футзальна ліга: в лідерах команди з Бережанщини та Збаражчини • Тернопільські депутати – другі в Україні за кількістю закордонних відряджень • Друга Тернопільська футзальна ліга: одразу чотири команди претендують на чемпіонство • 16 місяців надій та сподівань: у Курській області загинув воїн зі Зборівщини • Как организовать возвращение тела умершего в Украину • У матчі лідерів переміг «МаксБуд» і на крок наблизився до чемпіонства • На Тернопільщині судитимуть керівника комунального підприємства через якого бюджет не отримав 870 тис грн • Карабін та гвинтівка: в селі біля Тернополя поліцейські затримали двох чоловіків зі зброєю • Заводи найбагатшого уродженця Тернопільщини знизили виробництво мінеральних добрив • Суд у Борщеві засудив диякона «Свідків Єгови» за відмову від мобілізації • Конфлікт на Монастирищині: суд виніс вирок чоловіку, який застосував силу до учениці • Тернопіль збирається придбати тролейбусів на 2 млн євро • Тренер «Агрона» Сергій Богородіченко: «Трагедію з гри не робимо, детально проаналізуємо помилки та намагатимемося в наступних матчах їх не допускати» • На Харківщині загинув оператор БПЛА з Тернопільщини • Тернопільщина в жалобі: на війні загинув батько студента богословської академії • Мешканець Тернопільщини вербував малолітніх дівчат для порнозйомок • Команда з Гусятинщини у спарингу поступилася аматорському чемпіону України • Перелом черепа та інші важкі травми: у Тернополі на АЗС сталася бійка  • ФК «Борщів» на класі переміг команду з Суперліги Тернопільського району • Мешканець Чортківщини за 14 тис доларів переправляв військовозобов’язаних через кордон • ФК «Збараж» впевнено переміг колектив зі Зборівщини • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернопільщини
rss

У громаді на Тернопільщині оголошено дводенну жалобу


Опубліковано: 15 Січня 2026р. о 14:22

З метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця у російсько-українській війні жителя м. Теребовля Володимира Бугая (12.11.1988 року народження), 15-16 січня 2026 року на території Теребовлянської міської територіальної громади оголошені Днями жалоби. Відповідне розпорядження видав Теребовлянський міський голова Олег Продан.

У розпорядженні йдеться, що у ці дні на знак жалоби на будівлях та спорудах місцевого самоврядування, комунальних установ, підприємств і організацій Теребовлянської міської територіальної громади буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою, а також обмежено проведення розважально-концертних заходів.

Життя військового обірвалося 12 січня 2026 року під час бойового чергування на стартовій позиції ударних БпЛА в районі населеного пункту Леміщине Золочівської територіальної громади Богодухівського району Харківської області внаслідок ураження БпЛА противника.

Володимир Бугай став на захист нашого майбутнього відразу на другий день повномасштабного вторгнення – 25 лютого 2022 року. Проходив службу на посаді командира розвідувального відділення. Він був відданим військовій присязі, мужнім воїном і справжнім патріотом України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
4 Березня
3 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше