Найсвіжіше:
• Помер на Харківщині: Тернопіль завтра попрощається з Героєм • Компанія «Віконт» у Кривому Розі: як вибрати сучасні віконні системи та створити комфортний простір • Що потрібно врахувати, щоб безпечно організувати перевезення лежачої людини в Києві • Війна забрала життя офіцера з Тернопільщини • Кіберзлочини на мільйони: поліція розшукує жінку з Борщівщини • Через дівчину – до криміналу: 20-річний житель Великоберезовицької громади жорстоко побив неповнолітнього • Великоберезовицький «Сокіл» дозаявив двох молодих півзахисників • Жителю Тернопільського району слідчі оголосили підозру за вчинення крадіжок з водоматів • Директора психоневрологічного інтернату з Кременецького району викрили на торгівлі людьми (відео) • Пів року надії змінилися болем: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини на Харківщині • На Тернопільщині 66 жінок опанували “чоловічі” професії • Після тривалого очікування підтверджено загибель воїна з Лановеччини • Від важких поранень помер військовий з Тернопільщини • У Бережанах забудовник заборгував місту 330 тисяч гривень • Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі
rss

Помер 48-річний учасник бойових дій з Борщівщини


Опубліковано: 19 Лютого 2026р. о 10:48

18 лютого помер учасник бойових дій, захисник-патріот, воїн АТО та повномасштабної війни Володимир Михайлович Побігушко (1977 р.н.),  житель села Іванків, що на Борщівщині.

Про сумну новину повідомила Скала-Подільська селищна рада.

Висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким Володимира Побігушко,  розділяємо біль їх непоправної втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна пам’ять Герою! Слава Україні! Героям слава!, – йдеться в повідомленні селищної ради.

Звершення чину поховання Володимира Побігушко відбудеться 19 лютого о 14:00  годині у селі Іванків.

До теми: «10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини»

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:





Новини
17 Липня
16 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше