Найсвіжіше:
• У Тернополі правоохоронці виявили бездиханне тіло 74-річної жінки • На Шумщині засудили жінку, яка фіктивно працевлаштовувала людей за кордон • Вчений зі Скалата може стати заступником начальника Тернопільської ОВА • Родина з Дніпра викупила старовинний графський млин на Тернопільщині і хоче зробити з нього музей з кав’ярнею • На Донеччині загинув колишній військовополонений з Тернопільщини • 32 команди виходять на старт чемпіонату Тернопільської області з футзалу U-13 • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • У Служби зайнятості Тернопільщини з’явився мобільний додаток • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • Супермаркету «АТБ» не дозволили розміщення рекламних конструкцій у центрі Чорткова • П’яний водій із Заліщиків пропонував хабар копам • У Заліщицької міськради забрали землю площею понад 3 га • У Бережанах працівник ТЦК спровокував ДТП • Спочив у Бозі головний транспортник Тернопільщини • Перестало битися серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування • Працівник ТЦК з Тернополя уник покарання за наїзд на велосипедиста, котрий отримав перелом тазу • Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції
rss

Тернопільська “Нива” найбільше втрачала м’яча в сезоні


Опубліковано: 20 Червня 2025р. о 17:45

За даними аналітичної платформи WyScout, тернопільська «Нива» у сезоні-2024/25 найбільше втрачала м’яча зі всіх комнад-учасниць першої ліги чемпінату України з футболу. В середньому, за гру футболісти клубу втрачали м’яч 118,97 разів.

Втім, команда Юрія Вірта – одна з найкращих у групі «Вибування» за декількома ігровими показниками.
Так, тернопільська команда – номер один за відбираннями та підбираннями м’яча (в середньому – 87,76 рази). Також «Нива» – найкраща команда за передачами (в середньому – 431,59, точні – 80%) і володінням м’ячем (у середньому – 57,1% ігрового часу).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
19 Лютого
18 Лютого
17 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше