Найсвіжіше:
• Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці»
rss

Потяги до Польщі обіцяють відновити з жовтня


Опубліковано: 29 Вересня 2021р. о 14:29

Польща може відновити залізничне сполучення з Україною. Лише нещодавно сусідня держава відкрила кордони для українців.

Очільник польського уряду підписав проєкт розпорядження, згідно з яким заборона на відкриття міжнародного залізничного сполучення діє лише між Польщею та Білоруссю.

Окрім цього, в документі йдеться про продовження COVID-обмежень до 31 жовтня і роз’яснюються моменти, пов’язані із сертифікатами про вакцинацію.

Тим часом видання URM вказує, що сполучення відновлять вже з 1 жовтня 2021 року.

“Укрзалізниця” вже багато місяців вела переговори з Польщею про відновлення залізничного руху.  Автори проекту, опублікованого 28 вересня і вже підписаного очільником польського уряду, вказують, що його мета – “дати можливість запустити міжнародний пасажирськиий залізничний транспорт з перетином кордону Республіки Польща на ділянці з Україною”.

Пасажирське залізничне сполучення між Україною і Польщею було призупинено в ніч з 14 на 15 березня.

Між двома країнами до заборони курсували такі потяги:

  • швидкісні № 705/716 та 715/706 Київ — Перемишль;
  • № 36 Одеса — Перемишль;
  • № 67 Київ — Варшава;
  • № 51 Львів — Вроцлав;
  • безпересадочні вагони Київ — Вроцлав.

Джерело: inpoland.net.pl
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше