Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину • На Підволочищині зіткнулися Skoda та Ford: травмувалися троє • П’яний водій із Байковецької громади намагався відкупитися від поліцейських за 25 тисяч гривень • Розрахунки за газ по-новому: що і коли зміниться для українців • Увільнили від обов’язків керівника тернопільського аеропорту: причина • Екологічна катастрофа під Збаражем: масово загинули бджоли
rss

На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого


Опубліковано: 7 Квітня 2026р. о 10:43

У ході досудового розслідування було встановлено, що 26-річний громадянин Бразилії під час конфлікту зі своїм 35-річним знайомим, який також є іноземцем, схопив ніж і завдав йому кілька ударів. Від отриманих поранень потерпілий згодом помер.

Подія сталася 18 жовтня 2025 року на автозаправній станції в селі Великі Гаї Тернопільського району.

Обвинуваченому інкримінують ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч. 2 ст. 263 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

Слідчі відділу поліції №2 міста Тернополя під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної  прокуратури завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше