Найсвіжіше:
• Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото)
rss

Нова земельна ділянка і збільшена на 70% зарплата: що задекларував мер Монастириськів


Опубліковано: 5 Квітня 2021р. о 17:01

Якщо за підсумками 2019 року мер Монастириськів Андрій Старух займав останнє 18-те місце за величиною зарплати серед усіх міських голів Тернопільщини, то в 2020-му ця стаття доходу значно зросла – аж на 70(!) відсотків. Якщо в попередній звітний рік він заробив 255 тис. 521 грн., то минулоріч – 426 тис. 409 грн., тобто на 170 888 грн. більше. Щомісяця Андрій Старух отримував 35,5 тисяч гривень, про що він повідомив у своїй декларації про доходи та майновий стан за 2020 рік.

Також пан Старух отримав від управління соціального захисту населення Монастириської РДА пільгу в сумі 10 тис. 354 грн. за користування комунальними послугами. І 2 тис. 890 грн. меру виплатило фермерське господарство «Калина Лошнівська» за надання майна в оренду.

Виявляється, дружині можна не займатися підприємницькою діяльністю, щоби заробляти майже, аніж чоловік-мер. Для цього потрібно працювати у… прокуратурі Тернопільської області. Дружина мера Монастириськів Андрія Старуха, Віра Ігорівна, внесла до сімейного бюджету одразу 404 тис 374 грн.

Офіційно родина мера Монастириськів Андрія Старуха не має у власності жодного квадратного метра нерухомості. Однак має відношення одразу до двох величезних за площею житлових будинків. В одному з них Старухи мають право користування (207,9 кв. м), в іншому – право проживання (205,80 кв. м).

Натомість голова Монастириської міської ради має відношення одразу до трьох земельних ділянок, дві з яких перебувають у його приватній власності, одна – у користуванні. Найбільший земельний наділ площею 20 тисяч квадратних метрів знаходиться у селі Устя-Зелене, інших дві – 1200 і 800 кв. м – у Монастириськах. При чому, більший з них з’явився у власності мера минулого року. Це фактично єдина серйозна обновка Андрія Старуха у 2020 році.  

Родина Старухів зберігає заощадження виключно в банках, і виключно у національній валюті. У пана Андрія відкриті два рахунки на загальну суму 154 тис. грн, а в його дружина пані Віри – один на майже 55 тис. грн.

Нагадаємо, свої доходи за 2020 рік оприлюднили також міські голови Тернополя,ЧортковаБережанКременцяЗаліщиківКозови, Борщова, Скалата.  


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше