Найсвіжіше:
• Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому»
rss

Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині


Опубліковано: 10 Квітня 2024р. о 12:54

1 березня 2024 року біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України загинув старший стрілець бойового аеромобільного підрозділу солдат Михайло Павлович Тріпник (1996 року народження), який мешкав в смт Мельниця-Подільська і деякий час вважався зниклим безвісти.

Про сумну новину повідомив Другий відділ Чортківського районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Мельнице-Подільська територіальна громада схилила свої голови у скорботі… Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай пам’ять про Михайла назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Господь прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають.
Вічна пам’ять та слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше