Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ
rss

На Тернопільщині в аварії загинуло двоє молодих людей з Івано-Франківщини


Опубліковано: 8 Серпня 2022р. о 22:36

7 серпня близько десятої години ДТП з летальними випадками сталася між селами Шибалин та Комарівка Бережанської громади.

Для участі в огляді місця події була залучена спеціалізована пересувна автотехнічна лабораторія Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Зіткнення на смузі зустрічного руху з іномаркою «Mercedes-Benz» вартувало життя водієві та пасажирці автомобіля «Skoda Octavia». Обоє загиблі – молоді люди, 1999 та 2003 років народження, жителі Івано-Франківщини. Водія «Mercedes-Benz» затримано в порядку статті 208 КПК. Вирішується питання про оголошення йому підозри.  На даний час чоловік та двоє його пасажирів, серед яких 10-річна дитина, з травмами госпіталізовані до медичного закладу.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
8 Лютого
7 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше