Найсвіжіше:
• На Збаражчині помер син місцевого священника • У Підволочиську дівчата розіграли кубок Тернопільщини з футзалу • У Тернополі контрольний матч провели ФК «Збараж» та «Шлях» • Важка хвороба забрала життя старости з Шумщини • Стали відомі фіналісти кубка Тернопільської футзальної ліги • У першій Тернопільській футзальній лізі знову змінився лідер • На Кременеччині в пожежі загинула жінка (фото) • Програють обидва лідери: сенсаційний тур у третій Тернопільській футзальній лізі • На Сумщині загинув командир-мінометник з Тернопільщини • У другій Тернопільській футзальній лізі сталася зміна лідера: пелетон очолила команда з Шляхтинців • Водій Mercedesа, через якого в Тернополі загинуло двоє рятувальників, попередньо, був п’яним • У Тернополі в спарингу зустрілися «Агрон» та «ФАТ-Вікнини» • Чоловічі розбірки у Вишнівці: зламані зуби, крововилив, садна та синці • У Бережанах священники зняли ряси і взяли в руки ракетки • У популярному закладі «На пошті» тернопільські правоохоронці провели обшуки • Стали відомі імена рятувальників, котрі загинули в жахливому нічному ДТП у Тернополі • Понад 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • У Тернополі внаслідок ДТП загинули двоє співробітників ДСНС (фото) • Теракт у сусідньому Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено ще 24 людини • Визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу у віковій категорії 45+ • YouControl оприлюднив дані про кримінальні справи нардепів Тернопільщини • 20 місяців надій та сподівань: на Луганщині загинув воїн зі Зборівщини • У першій та другій футзальних лігах Тернопільщини змінився лідер! • Тернопільська “Нива” – перший півфіналіст Меморіалу Юста • На Зборівщині згорів гараж
rss

На Лановеччині під час пожежі у будинку загинув чоловік


Опубліковано: 7 Січня 2026р. о 12:31

Повідомлення про пожежу у житловому будинку надійшло на спецлінію Лановецького відділення поліції 7 січня о 4:30 від диспетчера ДСНС. Горіла хата у селі Борщівка Борсуківської сільської громади Кременецького району Тернопільської області.

Після того як рятувальники ліквідували пожежу та зайшли до приміщення, то виявили тіло господаря будинку. Вогонь встиг знищити частину перекриття будинку, стелю, меблі та речі домашнього вжитку. 

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що 57-річний чоловік мешкав сам. Експерт припускає, що займання трапилося через несправний обігрівач, але остаточна причина нещастя буде відома лише після детального огляду, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

За даним фактом працівники поліції відкрили провадження відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України з поміткою “нещасний випадок”. Триває слідство.

Поліцейські та рятувальники вкотре застерігають громадян бути обережними під час користування обігрівальними приладами: не залишати їх увімкненими без нагляду, перевіряти справність електромережі та дотримуватися правил пожежної безпеки, адже недбалість або несправна техніка можуть призвести до трагічних наслідків.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
22 Лютого
21 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше