Найсвіжіше:
• У Тернополі з понеділка зросте плата за проїзд одразу на 33,3% • У Тернополі в ТРЦ “Подоляни” сталася пожежа • Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • На війні загинув енергетик з Тернопільщини • Як вибрати горіхи для перекусу, салатів і випічки • Рік надій та сподівань: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • Під час аудиту в Підволочиській лікарні виявили порушень на 2,9 млн грн • Зимова першість Тернопільщини з футболу: пора матчів на «виліт» • У пожежі загинула пенсіонерка з Тернополя (фото) • На Зборівщині розпочали кримінальне провадження за фактом забруднення земель • У двох водоймах Шумщини виявлено масову загибель риби • Правоохоронці проводять обшуки в першій міській лікарні Тернополя • Тернопільська служба крові на шоколадках зекономила майже 150 тис грн • На Донеччині останній бій прийняв солдат з Тернопільської області • На Донеччині загинув нацгвардієць з Гусятинщини • У Тернополі знову може зіграти київське “Динамо” • На Борщівщині віддали останню шану загиблому на війні молодшому сержанту • Перестало битися серце колишнього директора школи з Козівщини • У тернопільському виші розроблятимуть біопаливні електрогенератори • Спочив у Бозі відомий журналіст та краєзнавець з Тернопільщини • Дев’ять ліцеїв Тернопільщини першими впровадять 12-річну програму навчання • У львівській лікарні померла 80-річна жінка з Тернопільщини • Скільки заробив за рік головний прокурор Тернополя • На Харківщині в ДТП загинув 53-річний військовий з Тернопільщини • Чим багаті судді: голова Тернопільського міськрайонного суду оприлюднив свої доходи
rss

На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6


Опубліковано: 5 Грудня 2025р. о 13:56

4 грудня пішохід потрапив під колеса авто неподалік села Посухів Бережанської територіальної громади. Водій автомобіля Audi A6 о 17:30 зателефонував на лінію “102” та повідомив, що на трасі «Бережани-Підгайці-Монастириська» збив невідомого.

Потерпілий перебував у стані алкогольного сп’яніння та йшов проїзною частиною дороги. Його бригада швидкої з тілесними ушкодженнями госпіталізувала до лікарні, – повідомив відділ комунікації поліції Тернопільської області

Співробітники поліції закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил безпеки. У темну пору доби при обмеженій видимості, під час туману та опадів ризик потрапити в аварію зростає в рази. 

Пішоходам варто носити сітловідбивальні елементи та переходити дорогу лише у встановлених місцях. Водіям – рухатися з увімкненими фарами, обирати безпечну швидкість і бути максимально уважними. Навіть мить неуважності може обернутися трагедією. Бережіть себе та інших.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
20 Березня
19 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше