Найсвіжіше:
• На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини • На Тернопільщині залишилася лише одна велика компанія-землевласниця • Водоканалівці Тернопільщини відновили тепло і воду в десяти багатоповерхівках Києва • На Лановеччині засудили чоловіка через крадіжку горілки • Кормова кукурудза в раціонах великої рогатої худоби • Мобілізація з 1 лютого 2026 року: які зміни будуть у бронюванні та обліку • На Тернопільщині розпочинають будівництво Всеукраїнського меморіалу памʼяті загиблих героїв • Гардеробна в спальні: плюси, мінуси та практичні рішення
rss

Ми пережили важку ніч, небесні бої тривали в тому числі й у повітряному просторі Тернопільщини, – голова обласної військової адміністрації


Опубліковано: 6 Серпня 2023р. о 8:31

Ми пережили важку ніч, небесні бої тривали в тому числі й у повітряному просторі Тернопільщини та сусідніх областей”. Про це написав у своєму “Телеграмі” голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

– Всього за ніч знищено 30 ракет та 27 ударних дронів. Я хочу подякувати усім, хто захищає наше небо! Сьогодні День Повітряних Сил України! Ми пишаємось вами, надихаємось вашими бойовими успіхами і віримо у вас. Тримайте наше небо. Слава Повітряним Силам України!, – зазначив Володимир Труш.

Як повідомляю Повітряні сили України, з вечора 5 серпня по ранок 6-го серпня російські окупанти завдали масованого ракетного удару по території України. У першій хвилі атаки увечері 5-го серпня ворог застосував 14 крилатих ракет морського базування «Калібр» та три аеробалістичні ракети Х-47 «Кинджал». 12 із 14 «Калібрів» було знищено протиповітряною обороною. Щодо «Кинджалів» інформацію не оприлюднюємо. Вночі ворог продовжив атакувати ударними БпЛА з південно-східного напрямку, крилатими ракетами «Калібр» – з акваторії Чорного моря та крилатими ракетами Х-101/Х-555 з літаків стратегічної авіації Ту-95МС з району Каспію.

Протиповітряною обороною знищено:
– 17 крилатих ракет «Калібр»;
– 13 крилатих ракет Х-101/Х-555;
– 27 ударних БпЛА «Shahed-136/131».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,




Новини
3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше