Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

Головний поліцейський Тернопільщини розповів деталі резонансного затримання Борщівського воєнкома


Опубліковано: 25 Липня 2024р. о 8:00

“Прошу вибачення за тишу щодо подій, які відбувалися на Тернопільщині у вівторок, 23 липня. Причина цього – довготривалі слідчі дії та обшуки. Ви вже чули, що резонансна подія пов’язана з працівниками одного із районних ТЦК та СП”, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.
– Довести справу до логічного завершення нам допомагало керівництво Міністерства оборони, ЗСУ, військової прокуратури та Тернопільської ОВА. За що я їм вдячний. У ході слідства стало відомо, що організатор разом зі спільниками в місяць на ухилянтах заробляв до 150 тисяч доларів. Заради показників та прибутків посадовці створювали штучні перешкоди в отриманні документів для осіб, які мали законне право на відстрочку, мобілізовували їх, а згодом за визначену суму звільняли з військової служби. Ціна питання коливалася від 1000 до 15 тисяч доларів США. Усе залежало від того, що потрібно було вирішити. Для друзів та родичів посадовці робили знижки, – йдеться в повідомленні С. Зюбаненка.
Оперативники карного розшуку припинили діяльність цієї групи, провели одночасно 38 обшуків на території Тернопільської та Львівської областей.
– Вилучили близько 100 000 доларів, 80 000 євро, 2 мільйони гривень, службову документацію, комп’ютерну техніку та інші речі, які свідчать про незаконну діяльність посадовців, а також дані людей, які співпрацювали та допомагали заробляти зловмисникам. Організатору та спільнику уже оголосили про підозру. За скоєне фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі. Невдовзі вирішиться питання й по інших співучасниках, – зазначає Сергій Зюбаненко.
Усе відбувалося під час наради з керівниками ТЦК та СП щодо організації та проведення заходів загальної мобілізації людських і транспортних ресурсів, яка проходила у Тернопільській обласній військовій адміністрації. – Сподіваюся, що заходи, проведені поліцією, змусять задуматися кожного посадовця перед тим, як чинити протиправне. Ми знаємо, що допомагали ділкам й цивільні особи, а також представники з органів влади. Повірте, їхня черга відповісти перед законом також прийде, а що ж стосується даного кримінального провадження, то це ще не кінець – будуть нові фігуранти та підозри, – переконує головний поліцейський Тернопільщини.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше