Найсвіжіше:
• На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини • На Тернопільщині залишилася лише одна велика компанія-землевласниця • Водоканалівці Тернопільщини відновили тепло і воду в десяти багатоповерхівках Києва
rss

Футбольний клуб з Тернополя познущався над чемпіоном Хмельниччини (+відео)


Опубліковано: 25 Березня 2024р. о 8:46

Учора, 24 березня, відбувся відкладений матч 12-го туру аматорського чемпіонату України з футболу. Тернопільські “Подоляни”, які минулого 2023 року фінішували на шостому місці вищої ліги чемпіонату Тернопільської області просто познущалися над чемпіоном Хмельниччини – “Колосом” з Полонного, вигравши у суперника формально на його полі з рахунком – 5:0.  

У зв’язку з погодними умовами матч відбувся у м. Рівне на стадіоні «Імпульс», який став домашнім для “Колоса”. Підопічні Андрія Хоптового показали класу гру і святкували заслужену перемогу. Голами за “Подоляни” відзначились: Дячинський Іван, Жуміга Іван, Проців Максим, Мальський Руслан, Бутенко Максим.

Після цієї звитяги “Подолян” з Тернополя повернулися на другий рядок турнірної таблиці, випередивши на два очка своїх земляків з великогаївського “Агрона”.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше