Найсвіжіше:
• На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води
rss

Футболіст з Тернопільщини здобув освітню премію Львова


Опубліковано: 26 Грудня 2024р. о 10:00

Вихованець козівського футболу, кількаразовий чемпіон Тернопільської області у складі ФК «Тернопіль», досвідчений 39-річний захисник Андрій Мартинюк переміг у конкурсі «Освітня премія Львова».

Нагороду нашому земляку особисто вручив міський голова Львова Андрій Іванович Садовий.  

Андрій Мартинюк нині мешкає у Львові та працює вчителем фізичної культури у Львівському ВПУ технологій та сервісу.

Разом з тим Андрій Олександрович встигає на Тернопільщині грати футбол за команду ФК «Плотича», яка у 2024 році здобула перемогу у Регіональній лізі (суперлізі) чемпіонату Тернопільського району, а також виборола путівку до півфіналу Ліги чемпіонатів Тернопільщини сезону-2024/25.

Раніше Андрій Мартинюк виступав у чемпіонаті Тернопільської області за команди: ФК «Тернопіль», ФК «Козова», «Агронива-ТНПУ» (Тернопіль), «Збруч» (Гусятин), «Поділля» (Васильківці), «Медобори» (Зелене). Паралельно гравець заявлений у Тернопільській футзальній лізі за колектив Ф «Тернопіль-Ветеран».

Вітаємо Андрія Мартинюка з перемогою у конкурсі, пишаємося нашим земляком!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше