Найсвіжіше:
• У Тернополі з понеділка зросте плата за проїзд одразу на 33,3% • У Тернополі в ТРЦ “Подоляни” сталася пожежа • Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • На війні загинув енергетик з Тернопільщини • Як вибрати горіхи для перекусу, салатів і випічки • Рік надій та сподівань: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • Під час аудиту в Підволочиській лікарні виявили порушень на 2,9 млн грн • Зимова першість Тернопільщини з футболу: пора матчів на «виліт» • У пожежі загинула пенсіонерка з Тернополя (фото) • На Зборівщині розпочали кримінальне провадження за фактом забруднення земель • У двох водоймах Шумщини виявлено масову загибель риби • Правоохоронці проводять обшуки в першій міській лікарні Тернополя • Тернопільська служба крові на шоколадках зекономила майже 150 тис грн • На Донеччині останній бій прийняв солдат з Тернопільської області • На Донеччині загинув нацгвардієць з Гусятинщини • У Тернополі знову може зіграти київське “Динамо” • На Борщівщині віддали останню шану загиблому на війні молодшому сержанту • Перестало битися серце колишнього директора школи з Козівщини • У тернопільському виші розроблятимуть біопаливні електрогенератори • Спочив у Бозі відомий журналіст та краєзнавець з Тернопільщини • Дев’ять ліцеїв Тернопільщини першими впровадять 12-річну програму навчання • У львівській лікарні померла 80-річна жінка з Тернопільщини • Скільки заробив за рік головний прокурор Тернополя • На Харківщині в ДТП загинув 53-річний військовий з Тернопільщини • Чим багаті судді: голова Тернопільського міськрайонного суду оприлюднив свої доходи
rss

До ТНЕУ завітав Посол Європейського Союзу в Україні


Опубліковано: 1 Червня 2019р. о 9:10

Університетська спільнота Тернопільського національного економічного університету вітала поважних гостей – делегацію Представництва Європейського Союзу в Україні. На чолі з паном Послом Хюґом Мінґареллі до ТНЕУ прибули політичний радних Представництва ЄС в Україні Піт Блонде, радних, керівник відділу торгівлі та економіки Яна Герцег, документаліст відділу преси та інформації Ірина Стаднійчук.

Від імені ректора ТНЕУ гостей привітав проректор з наукового роботи Зеновій-Михайло Задорожний. Презентували досягнення нашого університету, розповіли про участь у європейських проектах і програмах, діяльність Інформаційного центру ЄС гостям під час робочої зустрічі начальник відділу міжнародних зв’язків ТНЕУ Уляна Коруц, директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Іващук, заступник керівника Інформаційного центру ЄС Ганна Михайлиця.

Пан Посол завітав до Інформаційного центру ЄС, де тривали ігри розуму на європейську тематику. Хюґ Мінґареллі поділився з учасниками інтелектуальних змагань своїми враженнями від відвідин Тернопільського краю.

Поспілкуватися з Послом ЄС в Україні, поставити запитання і поділитися власними міркуваннями мала можливість молодь ТНЕУ разом з викладачами під час зустрічі, яка відбулася у залі засідань вченої ради ТНЕУ.

Приємно, що до діалогу також долучився заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Учасники зустрічі спілкувалися стосовно питань європейської інтеграції України, війни на сході нашої держави та реакції ЄС на ці події, можливостей участі молоді у європейських програмах, працевлаштування у країнах ЄС, а також отримали поради стосовно того, як стати успішним.

Поставивши своє запитання, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ Микола Лазарович подарував авторську книгу пану Послу.

Колектив ТНЕУ висловлює щиру подяку пану Послу та його команді за цікавий і змістовний візит, а також постійну увагу і підтримку діяльності Інформаційного центру ЄС, що діє на базі нашого закладу вищої освіти.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:





Новини
20 Березня
19 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше