Найсвіжіше:
• Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори • Тернопільського священника оштрафували за незадекларовану гуманітарку на 9,5 млн грн • У Тернополі з понеділка зросте плата за проїзд одразу на 33,3% • У Тернополі в ТРЦ “Подоляни” сталася пожежа • Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • На війні загинув енергетик з Тернопільщини • Як вибрати горіхи для перекусу, салатів і випічки • Рік надій та сподівань: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • Під час аудиту в Підволочиській лікарні виявили порушень на 2,9 млн грн • Зимова першість Тернопільщини з футболу: пора матчів на «виліт» • У пожежі загинула пенсіонерка з Тернополя (фото) • На Зборівщині розпочали кримінальне провадження за фактом забруднення земель • У двох водоймах Шумщини виявлено масову загибель риби • Правоохоронці проводять обшуки в першій міській лікарні Тернополя • Тернопільська служба крові на шоколадках зекономила майже 150 тис грн • На Донеччині останній бій прийняв солдат з Тернопільської області • На Донеччині загинув нацгвардієць з Гусятинщини • У Тернополі знову може зіграти київське “Динамо” • На Борщівщині віддали останню шану загиблому на війні молодшому сержанту • Перестало битися серце колишнього директора школи з Козівщини • У тернопільському виші розроблятимуть біопаливні електрогенератори • Спочив у Бозі відомий журналіст та краєзнавець з Тернопільщини • Дев’ять ліцеїв Тернопільщини першими впровадять 12-річну програму навчання • У львівській лікарні померла 80-річна жінка з Тернопільщини • Скільки заробив за рік головний прокурор Тернополя
rss

5 років за ґратами: ветерана з Борщева відпустять під домашній арешт?


Опубліковано: 13 Липня 2021р. о 10:30

Майже 5 років за ґратами уже провів ветеран АТО, доброволець-айдарівець Вадим Цукерник. Про це повідомляє Zvistka.

Будучи одним із обвинувачених у гучній справі замаху на голову спостережної ради ПАТ “Львівський холодокомбінат” Богдана Копитка, в результаті чого загинуло 3 людей і розслідування якої триває з 2016 року, Вадим може нарешті повернутись в Борщів. Нехай і під домашній арешт.

Ухвалою Шевченківського районного суду від 24 червня 2021 року суд приймає рішення задовільнити клопотання Вадима Цукерника та його захисника у частині зміни запобіжного заходу на домашній арешт строком на два місяці з 3 липня по 2 вересня.

І хоча прокурор у цій резонансній справі Мотрук Н.В. вимагав у апеляційній скарзі до Львівського апеляційного суду скасувати рішення Шевченківського районного суду, суддя Л.Я. Гончарук 30 червня винесла постанову про відмову апелянтам у задоволенні їх скарг.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
21 Березня
20 Березня
19 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше