Найсвіжіше:
• Футбольна Тернопільщина: команда з Гусятинщини впевнено обіграла представника Бучаччини • До храму УПЦ МП на Хмельниччині прийшла виконавча служба • Підволочиський суд виніс вирок чоловіку, який відмовився від посади діловода в тилу • Зарядні та пуско-зарядні пристрої: енергія, на яку можна покластися • Мобілізований у жовтні 2024-го: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • У Почаївській громаді в аграрія відібрали землю • На Буковині поліція збила хлопців на мотоциклі • Сенсація у В. Гаях: чемпіон поступився збаразькому «Галичу» • ДТП на Борщівщині: тілесні ушкодження та переломи • Ветеранські футбольні команди Тернопільщини запрошують на нараду • Футбольна Тернопільщина: ФК «Збараж» впевнено переміг муніципалів з Теребовлі • Через Тернопільщину летіли 11 дронів: на Кременеччині вдалося збити одного • У Тернополі чоловік незаконно вирубував дерева • Перестало битися серце 46-річного воїна з Тернопільщини • На Харківщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • Майже рік вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині 72-річний чоловік отримав свій перший паспорт України • У Тернополі два дні гасили масштабну пожежу на сміттєзвалищі • Топ-10 ідей для подорожей по Україні в 2025 році • Теребовля змінить дату святкування Дня міста • Дзвін пам’яті в Тернополі облаштували за завищеними цінами • Війна забрала життя відомого українського телеведучого • Кременець взяв приклад з Тернополя з безкоштовним проїздом • Тернополян пограбував магазин відомої торгової мережі • Тернопіль 15 травня прощатиметься з загиблим на Донеччині Героєм
rss

Зірки тернопільського футболу 26-й благодійний матч проведуть з ФК «Тернопіль-АТО»


Опубліковано: 30 Липня 2022р. о 8:21

У неділю, 31 липня, Координаційний центр підтримки Збройних Сил України Асоціації футболу Тернопільщини організовує черговий з серії благодійних матчів команди зірок тернопільського футболу. Цього разу наші зірки проведуть поєдинок у Тернополі, де в суперниках буде один із фаворитів Ліги учасників АТО України, чемпіон Західної України-2021  ФК «Тернопіль-АТО».

Матч зірок тернопільського футболу відбудеться у Тернополі на стадіоні «Футбольної академії Тернопіль» (парк «Сопільче»). Початок о 15.00.

Усі зібрані кошти від благодійних пожертв будуть використані для потреб Збройних сил України.

Команда зірок Тернопільського футболу від 1 травня провела двадцять п’ять благодійних поєдинків, під час яких вдалося зібрати для потреб Збройних сил України 742 тисячі гривень.

Нагадаємо, в попередніх 25-ти матчах команда зірок тернопільського футболу здобула вісімнадцять перемог, у трьох поєдинках зіграла внічию та чотири рази поступилася суперникам. Різниця забитих та пропущених м’ячів – 96:42 (плюс 54). Спершу зірки поступилася великогаївському «Агрону» (0:3), згодом зіграли внічию з тереболянською «Нивою» (4:4). На турнірі у Вікні (Гусятинщина) звели матч унічию з «Медоборами» із Зеленого (2:2), поступилася тернопільському «Гермесу-7» (0:1). А далі було одинадцять поспіль перемог над тернопільською футбольною Академією (5:0), чортківським «Кристалом» (4:2), кременецьким «Трактором» (10:1), «Ель-Гаучо» (Товсте) – 2:1, заліщицьким «Дністром» (7:1), ФК «Шумськ» (5:3), «Іскрою» (Теофіполь) – 4:3, хоростківською «Зорею» (2:1), ФК «Зарубинці» (7:0), «Поділлям» з Васильківців (7:1) та збірною Бережанщини (4:2). Далі  зірки на другий день Зелених свят (13 червня) поступилися копичинецькій команді «Надія-Куликів» (0:2), після чого здобуло п’ять перемог поспіль, вигравши у гусятинського «Збруч» (5:2), ФК «Нараїв» (2:0), збірної Лановеччини (7:3), ФК «Микулинецька ОТГ» (5:1) та ФК «Озерна» (3:1). Далі була нічия з «Дністером» з Коропця (3:3), поразка від підгаєцької «Ниви» (1:2) та дві перемогли над ФК «Плотича» (5:2) та командою Бучацької громади (2:1).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,




Новини
15 Травня
14 Травня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше