Найсвіжіше:
• Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини
rss

Житловий будинок, дача, дві земельних ділянки та… трактор: що задекларував мер Заліщиків


Опубліковано: 2 Квітня 2021р. о 17:00

Новообраний міський голова Заліщиків Іван Петрович Дрозд у приватній власності має житловий та дачний будинки і дві земельних ділянки. Про це він повідомив у своїй декларації про доходи та майновий стан за 2020 рік.  

Житловий будинок площею 288,4 квадратних метри у Івана Петровича знаходиться у Заліщиках, а дачний будинок – площею 19,6 кв. м – у мальовничому селі Касперівці, колишнього Заліщицького району. Одна земельна ділянка в пана Дрозда є в Заліщиках (площа 678 кв. м), інша – селі Дуплиська, того ж Заліщицького району (13 400 кв. м).

Родина Дроздів також має два транспортних засоби. Син Роман у 2019 році за 980 тис. грн. придбав позашляховик «TOYOTA RAV4» 2018 року випуску, а особисто у власності міського голови є трактор Т-150к (1989 р.в.).

У минулому 2020 році пан Іван отримав дохід одразу з трьох джерел. 375 тисяч 562 гривні становила його заробітна плата на посаді голови Заліщицької районної ради, 30 тис. 060 грн. він заробив, ставши наприкінці року головою Заліщицької міської ради. І 58 тис. 326 грн. пенсії він отримав від держави. Дружина мера Заліщиків Оксана Дмитрівна, працюючи у Заліщицькому обласному багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі, заробила 182 251 грн. Ще майже 300 тисяч гривень до річного сімейного бюджету поклав син Роман, займаючись підприємницькою діяльності. Плюс 52 тис. 884 грн. у нього склала заробітна плата у ПП «Світанок».

Нагадаємо, свої доходи за 2020 рік оприлюднили також міські голови Тернополя, Чорткова, Бережан, Кременця, Скалата.  


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше