Найсвіжіше:
• На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України» • Орденом “За мужність” посмертно нагородили військового з Гусятинщини • Все для смачного Великодня без турбот – готові кошики та пасочки з доставкою від Сім’ї ресторанів Файного міста • У Тернополі п’яний водій “Ауді” в’їхав у світлофор • На Донеччині загинув 44-річний гранатометник з Тернопільщини • Мешканець Теребовлянщини пропонував 6 000 доларів представникам ТЦК • На Тернопільщині 9 квітня визначать формат футбольного сезону-2026 • На Харківщині останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • У Тернополі 13 квітня буде вихідним • На Зборівщині викрили порушницю, яка здійснювала незаконний вилов риби • У Тернополі підозрюють чоловіка у зґвалтуванні неповнолітнього • 5 ознак того, що вам потрібна допомога психолога • На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг
rss

Жорстока війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини: без чоловіка залишилася дружина, без батька – синочок Володимир


Опубліковано: 6 Серпня 2023р. о 19:39

Великоберезовицьку громаду, що на Тернопільщині знову сколихнула страшна звістка з фронту. Обороняючи Україну від російських окупантів на фронті загинув воїн з села Настасів Микола Петрович Мурміль. Про сумну новину повідомили у селищній раді.

Захисник України народився 25 листопада 1992 року. Спочатку навчався у Тернопільській ЗОШ №26, а згодом у Настасівській школі.
У Миколи Мурміля залишились дружина Марія, синочок Володимир, мати Олена та брат Дмитро з сім’єю, який у лавах Збройних Сил України воює з окупантами.
– Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо разом з вами страшне горе та біль втрати…
Вічна памʼять Герою!, – йдеться в повідомленні Великоберезовицької селищної ради.
Про час зустрічі тіла полеглого воїна у селищній раді обіцяють повідомити згодом…


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
8 Квітня
7 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше