Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Жорстока війна забрала життя 38-річного воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 17 Серпня 2025р. о 21:59

Сумна звістка для Скалатської громади. У боротьбі за незалежність та свободу України загинув захисник Батьківщини, житель села Панасівка – Андрій Гуцал (24.08.1987 року народження). Про сумну новину повідомила Скалатська міська рада.

Його відвага, любов до рідної землі та жертовність назавжди залишаться в серцях кожного з нас. Від імені Скалатської міської ради та усіх жителів громади висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. Нехай Господь дарує вічний спокій його душі, а родині – сили пережити непоправну втрату. Вічна пам’ять і слава нашому Захиснику! Герої не вмирають!, – йдеться в повідомленні міськрї ради. 

Педагогічний та учнівський колектив Колодіївського ЗЗСО І-ІІІ ст. висловлюють щирі співчуття родині випускника Андрія Гуцала.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають – вони назавжди залишаються в наших серцях, – доповнють у Колодіївському ЗЗСО.

Зустріч похоронного кортежу відбудеться у понеділок, 18 серпня, о 17:00 год., у центрі м.Скалат.
Просимо жителів громади достойно зустріти Героя!

Вічна і світла пам’ять Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше