Найсвіжіше:
• На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців • На Сумщині загинув 26-річний старший солдат з Тернопільщини • На війні загинув випускник бережанського ліцею • Мешканець Козівщини заліз до сховку сусіда, звідкіля викрав 1300 доларів • На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого • На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги
rss

Жахливе вбивство заробітчан зі Тернопільщини: зарізав ножем та вкрав гроші


Опубліковано: 22 Грудня 2019р. о 10:44

36-річний українець, який вночі із 7 на 8 грудня убив двох заробітчан з Тернопільщини у польському Доброславові, визнав свою провину. Про це повідомили 11 грудня на сайті Policja Lubelska.

Польські поліцейські розповіли, що у вівторок, 10 грудня, підозрюваного допитали в суді. Він разом з загиблими працював на одному розсаднику. За тиждень до вбивства, 2 грудня, проник до житла заробітчан і викрав звідти 2400 злотих готівкою та особисті предмети вартістю 50 злотих.

Далі, у ніч із 7 на 8 грудня, увірвався до кімнати своїх земляків і зарізав їх. 35-річному Володимиру Боднару він завдав 18 ударів ножем у груди та живіт, а іншому заробітчанину – Петрові – п’ять ударів ножем у груди та шию. Чоловіки загинули одразу. Після скоєного підозрюваний у вбивстві забрав із кімнати вбитих 200 доларів, а тіла залишив на місці злочину.

Їх виявили близько 13:00 години 8 грудня. 36-річному українцеві Сергію польські правоохоронці інкримінують вбивство з особливою жорстокістю, крадіжку та проникнення у чуже житло. Покарання за це – від 12 років в’язниці.

10 грудня польський суд помістив українця до СІЗО на три місяці, повідомляють на сайті люблінської поліції. Підозрюваного допитали в суді. Із судових матеріалів випливає, що вбивця разом із загиблими працював на одному розсаднику. Там працювали й проживали сезонні працівники, серед яких також були українці.

На Тернопільщину вже відправили тіло загиблого в Польщі 51-річного заробітчанина Петра.

– Жив у Чорному Лісі, останнім часом не працював, їздив на заробітки, раніше працював у колгоспі водієм. Має трьох дітей, усі повнолітні, найменшому 21 рік. Він займається там, у Польщі, оформленням документів, – розповідає голова села Чорний Ліс Іван Гершон.

Другий загиблий – 35-річний Володимир Боднар, родом із села Загір’я Зборівського району. Щоби перевезти його тіло в Україну, односельчани збирали кошти. Загиблий Володимир був сиротою, не мав власної сім’ї, у нього залишилася лише сестра.

За словами речника Нацполіції Тернопільської області Сергія Крети, розслідуванням вбивства займається польська поліція.

Редакція газети «Номер Один» висловлює щирі співчуття рідним та близьким.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
8 Квітня
7 Квітня
6 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше