Найсвіжіше:
• Кременеччина 28 березня зустрічатиме загиблого Героя • Тарифи на газ та електрику в Україні: вартість послуг з першого квітня • Тернопільщина отримала ще одного народного артиста України • На Харківщині загинув командир бойової машини піхоти з Тернопільщини • Тернопільщина передала книги для дітей-біженців на Кіпрі • Під час спалювання сухої трави загинув житель Підволочиської громади • Мама-мільйонерка і син в Америці: декларація заступниці мера Тернополя • Перестало битися серце народного артиста з Тернопільщини • У Кременці лижні трампліни потребують повної реконструкції • На Донеччині загинув сержант з Тернопільської області • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: ще один воїн з Тернопільщини загинув на війні • 25 мільйонів заощаджень: що задекларував нардеп від Тернопільщини • 28 березня Борщівщина зустрічатиме загиблого на війні військового • Важка недуга забрала життя ветерана російсько-української війни з Шумщини • VIP та TVORCHI з Тернополя візьмуть участь у масштабному концерті пам’яті Степана Гіги • Вибір Країни: відгуки переможців та як визначаються найкращі компанії у галузевих номінаціях • Два «Мерседеси» і валютна готівка: що задекларувала ректорка ЗУНУ • Зимова першість Тернопільщини з футболу: анонси півфіналів • Автобусний маршрут з Тернополя потрапив в історію • ОККО купила проєкт вітрових електростанцій у колишнього голови Тернопільської РДА • Жорстока війна забрала життя зятя та тестя з Тернопільщини • Заліщицька лікарня переплатила за світло 271 тис грн • ДНК-експертиза підтвердила загибель ще одного воїна з Козівщини • Майже два роки надій та сподівань: на Харківщині загинув молодий воїн з Козівщини
rss

Заслуженій журналістці з Тернопільщини оголосили підозру у зраді


Опубліковано: 21 Червня 2025р. о 17:30

71-річний журналістці, яка народилася у селі Млиниська Теребовлянського району Тернопільської області, а нині працює на ТОТ Херсонської області, правоохоронці оголосили підозру в колабораційній діяльності. Про це повідомив Офіс генерального прокурора.

Йдеться про Галину Єрмишко (953 р. н.), зареєстровану в селищі Каланчак Херсонської області. У лютому 2023 року Єрмишко була призначена головною редакторкою газети “Каланчацький вісник”, яка активно поширює пропагандистські матеріали. У березні того ж року вона також стала головним спеціалістом пресслужби окупаційної адміністрації так званого Каланчацького муніципального округу.

Національна спілка журналістів України у листопаді 2023 року повідомила, що правління Херсонської обласної організації НСЖУ своїм рішенням виключило з членів спілки, колишню редакторку каланчацької районної газети Галину Єрмишко за співпрацю з окупантами.

Єрмишко народилася в Тернопільській області. Після закінчення технікуму у 1976 році переїхала до селища Горностаївка на Херсонщині, де працювала в районному військовому комісаріаті та комітеті народного контролю. Згодом приєдналася до редакції місцевої газети “Сільські новини”.

Як інформує Центр журналістських розслідувань, з 1980 року Єрмишко працювала журналісткою в редакції газети «Приазовська правда» у Генічеську. У 1985 році вона закінчила факультет журналістики Київського державного університету ім. Тараса Шевченка. З 1988 по 2018 роки очолювала редакцію каланчацької районної газети «Слава праці», але після її роздержавлення не зберегла за собою посаду редакторки.

Також, як повідомляє “Укрінформ”, Єрмишко очолювала первинну організацію НСЖУ в газеті «Слава праці», була членом Партії регіонів, від якої в 2010 році обиралась депутаткою Каланчацької селищної ради. У 2009-му її нагородили «золотою медаллю української журналістики», а наступного року вона отримала звання «Заслужений журналіст України».

Галина Єрмишко підозрюється у порушенні ч.6 ст.111-1 Кримінального кодексу України. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
28 Березня
27 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше