• На Донеччині загинув розвідник з Тернопільщини • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина • У Тернополі на Великодні свята частіше курсуватиме громадський транспорт до кладовищ  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище

Заліщицький «Дністер» та збаразький «Галич» видали феєричний спаринг у Боричівці (+фото)

Опубліковано: 17 Лютого 2024р. о 21:10

Сьогодні, 17 лютого, у Боричівці на стадіоні зі штучним покриттям футбольний спаринг провели бронзовий призер вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2023 року – заліщицький «Дністер» та чемпіон першої обласної ліги – збаразький «Галич». Багатий на голи поєдинок завершився перемогою заліщан – 3:2.

У заліщицького «Дністра» у першому таймі грали більшість футболістів, які знаходяться на перегляді. У другому ж – вийшла номінально основа. Місце у воротах заліщан зі старту зайняв Іван Мельник, у центрі оборони діяли новачки – Владислав Сороцький (грав у 2023 році за «Медобори» із Зеленого) та Микола Геник (виступав у чемпіонаті Чернівецької області за ФК «Брусниця»), справа в обороні діяв ще один потенційний новобранець – Георгій Митрик з чернівецької «Буковини», зліва – Віталій Давидюк. В опорній зоні півзахисту діяли Дмитро Бобик та Станіслав Павлович (вихованець зборівського футболу, виступав за “Вікторію” В. Бірки, ФА “Тернопіль” та футзальний клуб “В. Глибочок”). На позиції піднападника грав Олександр Понєдєльнік, справа – Микола Ландяк (обидва в 2023 році захищали кольори збаразького “Галича”), зліва – Олександр Жумига. І в нападі діяв Денис Тихоліз з ФК «Плотича».

У другому таймі Мельник і далі діяв у рамці воріт, Сороцький став грати на позиції правого захисника, натомість у центрі оборони разом Микола Геником з’явився капітан «Дністра» Олег Тракало, а справа – Роман Левицький. В опорній зоні півзахисту грали Андрій Шишигін, Петро Намуйлик (у 2023 році виступав за ФК “Борщів”), справа – Роман Голодрига, зліва – Іван Городинський. Піднападником грав Тарас Червонецький і в нападі Назар Процик (одива перейшли у «Дністер» з великогаївського «Агрона»).

Щодо складу збаразького «Галича», то місце у воротах зайняв № 97. Дмитро Загурський; захист (справа наліво) – 17. Андрій Ласий, 5. Віталій Милян, 15. Роман Возьний, 21. Артем Зиско; півзахист (справа наліво) – 19. Володимир Дума, 13. Арсен Чубатий (опорний, капітан команди), 11. Віктор Чорній, 3. Микола Джус, 7. Володимир Дишлюк; напад – 9. Михайло Купчак. У середині першого тайму півзахисники Дума і Чорній помінялись позиціями на полі, а саме Дума пішов грати в центр поля, а Чорній почав грати справа.

У перерві у складі збаражчан було зроблено одразу шість замін. Поле залишили – Ласий, Зиско, Дума, Джус, Дишлюк, Купчак. Після перерви Чорній почав грати на місці правого захисника, зліва в захисті вийшов №18. Андрій Шевчук. В центрі півзахисту з’явились 20. Мартин Козарчук та 2. Назар Ірха, зліва в півзахисті вийшов 10. Тарас Ухман, а справа у півзахисті почав грати №8 Владислав Прокопів. У нападі у другій половині зіграв 6. Андрій Літус. Були ще й зворотні заміни в другому таймі (матч тренувальний, тому подібні заміни дозволялися). Замість Чорнія, Миляна та Чубатого вдруге у матчі вийшли на поле Ласий, Зиско, Дума. За хвилин 20-ть до закінчення зустрічі місце у воротах “Галича” зайняв новобранець команди Павло Семенчук, який минулий сезон провів у команді ФК «Іванчани» зі Збаражчини. Не зміг, через хворобу, прийняти участь у сьогоднішній грі кращий бомбардир «Галича» минулого сезону Максим Яцків.

Рахунок на 13-й хвилині матчу відкрили молоді гравці «Галича». У простій ситуації помилився центрбек «Дністра» Микола Геник, не зігравши по верховому м’ячу, того підхопив Михайло Купчак і реалізував вихід віч-на-віч (0:1).

На 20-й хвилині рахунок вже став 2:0 на користь «Галича». Чудову розрізну передачу з центральної зони виконав Володимир Дума, Михайло Кучак прострілив вздовж воріт і Володимир Дишлюк переправив м’яча вже в порожні ворота. Ближче до завершення першого тайму сольний прохід правим краєм здійснив Микола Ландяк, виконав передачу у центр воротарського майданчика і Владислав Сороцький, котрий підключився до атаки, скоротив розрив у рахунку (1:2).

На 75-й хвилині у штрафному майданчику «Галича», її центральних захисник Віталій Милян порушив правила на Назару Процику і арбітр мату Андрій Письменний призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував капітан «Дністра» Олег Тракало (2:2).

І на останніх хвилинах матчу після стандарту біля воріт «Галича» виникла «пожежа», м’яч відскочив до Владислава Сороцького і той ударом через себе оформив у матчі дубль і приніс перемогу «Дністру» (3:2).

– Команду “Галич”, у порівняні з сезоном 2023 року, залишили її лідери – Олександр Понєдєльнік та Микола Ландяк, це два гравці середини поля, які визначали багато в чому у сезоні-2023 лице команди. До речі, вони обоє сьогодні були у стані суперників, граючи за заліщицький «Дністер». Приходиться шукати в середину поля інші варіанти. Сьогодні в центрі півзахисту спробували новачків команди – Володимира Думу (минулого сезону грав за “Говерлу” Дубівці), а також ще зовсім юних Миколу Джуса (2006 р.н., минулого сезону звернув на себе увагу в складі “Іскри” Теофіполь, навчається в педліцеї), Мартина Козарчука (2007 р.н., минулого сезону засвітився в складі ФК “Бучач”, навчається в педліцеї) та Назара Ірху (2006 р.н., вихованець футбольної Київщини, навчається в педліцеї). Грою цих футболістів ми залишились доволі задоволеними і впевнені, що вони обов’язково будуть прогресувати. Мали на меті запросити в команду трьох досвідчених футболістів (один захисник і два центральні півзахисники), ніби вже й домовились попередньо, але вони, як нам стало відомо, надали перевагу іншій команді з нашої області, – розповів тренер «Галича» Володимир Курило.

***

“Дністер”(Заліщики) – “Галич”(Збараж) – 3:2 (1:2).

17 лютого. с. Боричівка. Сільський стадіон (зі штучним покриттям). 50 гл. +4 град.

Судді: Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Юрій Садковський (Теребовля), Володимир Ясюченя (Тернопіль).

«Дністер»: перший тайм – Іван Мельник – Владислав Сороцький, Микола Геник, Віталій Давидюк, Георгій Митрик – Дмитро Бобик, Станіслав Павлович, Олександр Понєдєльнік, Микола Ландяк, Олександр Жумига – Денис Тихоліз; другий тайм – Іван Мельник – Олег Тракало, Микола Геник, Владислав Сороцький, Роман Левицький – Андрій Шишигін, Петро Намуйлик, Тарас Червонецький, Роман Голодрига, Іван Городинський – Назар Процик.

«Галич»: перший тайм – Загурський – Ласий, Милян, Возьний, Зиско – Дума, Чубатий, Чорній, Джус, Дишлюк – Купчак; другий тайм – Загурський (Семенчук) – Чорній (Ласий), Милян (Зиско), Возьний, Шевчук – Прокопів, Чубатий (Дума), Козарчук, Ірха, Ухман – Літус.

Голи: Михайло Купчак (13), Володимир Дишлюк (25),Владислав Сороцький (41, 86), Олег Тракало (76, з пенальті).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , ,