Найсвіжіше:
• На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка
rss

Їдучи до Тернополя у жахливу аварію потрапив мікроавтобус з біженцями: сім загиблих (+фото)


Опубліковано: 16 Березня 2022р. о 12:45

Сьогодні, 16 березня, близько 6 години ранку поблизу села Лозова, Волочиської громади, що на Хмельниччині в аварію потрапив мікроавтобус із переселенцями, які їхали до Тернополя. Про це повідомили в Національній поліції України.

– Зіткнулися автобус «Setar» під керуванням 61-річного жителя Донецької області та мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinte» (дані водія встановлюються), який перевозив переселенців з Дніпра в напрямку Тернополя. Внаслідок ДТП водій та 6 пасажирів мікроавтобуса загинули на місці. Ще 9 пасажирів транспортного засобу госпіталізовані до лікарні Волочиська, – йдеться в інформації Найполіції.

Анкетні дані загиблих і потерпілих встановлюються. Водій та пасажир автобуса серйозно не постраждали.

Наразі слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Хмельницькій області продовжують роботу на місці події та з’ясовують усі обставини ДТП.

Фото – Нацполіція


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше