Найсвіжіше:
• Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: ще один воїн з Тернопільщини загинув на війні • 25 мільйонів заощаджень: що задекларував нардеп від Тернопільщини • 28 березня Борщівщина зустрічатиме загиблого на війні військового • Важка недуга забрала життя ветерана російсько-української війни з Шумщини • VIP та TVORCHI з Тернополя візьмуть участь у масштабному концерті пам’яті Степана Гіги • Вибір Країни: відгуки переможців та як визначаються найкращі компанії у галузевих номінаціях • Два «Мерседеси» і валютна готівка: що задекларувала ректорка ЗУНУ • Зимова першість Тернопільщини з футболу: анонси півфіналів • Автобусний маршрут з Тернополя потрапив в історію • ОККО купила проєкт вітрових електростанцій у колишнього голови Тернопільської РДА • Жорстока війна забрала життя зятя та тестя з Тернопільщини • Заліщицька лікарня переплатила за світло 271 тис грн • ДНК-експертиза підтвердила загибель ще одного воїна з Козівщини • Майже два роки надій та сподівань: на Харківщині загинув молодий воїн з Козівщини • На Тернопільщині чоловік виставив на продаж самовільну прибудову, яку суд зобов’язав його знести • Громада на Тернопільщині попрощалася зі своїм Героєм • На Тернопільщині в раді з’явилося 9 нових депутатів • У центрі Тернополя утворилося провалля (фото) • Потрійна смертельна ДТП на об’їзній Тернополя: водія можуть засудити до 10 років • Підтверджено загибель тернополянина, який майже 2 роки вважався зниклим безвісти • На Тернопільщині на потреби ЗСУ передали Volkswagen Touareg, який використовувався у злочині  • 8 років позбавлення волі: Верховний суд залишив у силі вирок ексзаступнику глави Тернопільської ОВА • У жителя Гусятинщини вилучили бойову гранату • Рюкзак для міста: як вибрати ідеальний аксесуар • Війна забрала життя мешканця Шумської громади
rss

Ворог обстріляв сусідню з Тернопільщиною область: є поранені, зруйновані будинки, поїзди йдуть в обхід


Опубліковано: 13 Травня 2023р. о 9:47

Вночі та зранку рашисти обстріляли Хмельницьку область. Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, станом на 7:30 13 травня у самому Хмельницькому прильотів не зафіксовано.

– Однак у результаті терористичної атаки є влучання в об’єкт на території однієї з громад Хмельницького району. Пожежа триває. наслідок вибухових хвиль у Хмельницькому пошкоджено навчальні заклади, медичні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхові та індивідуальні житлові будинки. Є постраждалі і поранені мешканці громади. Кількість уточнюється. Усі служби працюють над ліквідацією наслідків. У випадку пошкоджень житла звертайтеся за телефоном 1580, а також в УМК «Центральна». Евакуація, на разі, не проводиться. Проблем з комунальними послугами у місті нема, – зазначив Олександр Симчишин.

Окремі потяги сьогодні слідуватимуть зміненим графіком.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
27 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше