Найсвіжіше:
• Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Легенда тернопільського футболу відновлює кар’єру і побореться за Лігу Тернопільщини • Від отриманого поранення на Донеччині в госпіталі помер 45-річний воїн з Тернопільщини • Заборона на консульські послуги для чоловіків за кордоном – скільки часу це триватиме • Закон про мобілізацію-2024: коли він набирає чинності та основні норми • На Тернопільщині з’явиться ще один індустріальний парк – вирішено всі формальності на урядовому рівні • Як уникнути обвиття дитини пуповиною? • Ще одна болюча втрата – зупинилось серце мужнього воїна-захисника з Тернопільщини • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без світла • Дев’ять об’єктів нерухомості, позашляховик та мільйони в готівці: що задекларував головлікар тернопільської лікарні • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • Усе про оформлення автостраховки ОСЦПВ для водіїв • На тернопільському боці Дністра молодик сітками виловлював верховодку • Дитина задихалася і потребувала негайної допомоги тернопільських лікарів – історія з щасливим кінцем • За збут психотропних речовин «закладчику» з Кременеччини загрожує до 10 років позбавлення волі • У важкому стані до реанімації доправлений працівник агропідприємства на Тернопільщині • Лубінець хоче, щоб із конфліктом у Тернополі між родиною переселенців та бібліотекою розібралася ТОВА • У сусідній з Тернопільською області військовозобов’язаний помер дорогою до навчального центру • У Тернополі судитимуть колаборантку з Херсонщини, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму • Померла співачка з Бережанщини • Консульські послуги українцям за кордоном: правда та фейки • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу загиблого на Донеччині 43-річного військовослужбовця
rss

Відкрита зимова першість Тернопільщини з футболу: відомі всі чвертьфіналісти  


Опубліковано: 31 Березня 2024р. о 22:13


Сьогодні, 31 березня, у селі Боричівка відбулися матчі заключного десятого ігрового дня групової стадії Відкритої зимової першості Тернопільської області з футболу 2024 року. Було зіграно чотири останніх поєдинки, один з яких визначив восьмого учасника 1/4 фіналу.

Пропонуємо до Вашої уваги статистичні дані матчів, підсумкові турнірні таблиці та список бомбардирів:

ФК «Смиківці-Гермес» – «Зелені леви» (Почаїв) – 1:2 (1:0)

31 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +15 град. 50 гл.

Арбітр – Оксана Паньків (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Олег Когут (Тернопіль).

ФК “Смиківці-Гермес”: Строєвус, Депутат (Шалай, 48, Мазяр, 83), Салабай, Твардовський, Літвін, Березівський, Гром’як-к, Дричик, Барва, Прокопчук (Безкоровайний, 56), Щебивовк.

«Зелені леви»: Волков (Зінюк, 83), Шмирук, Селестенюк, Ніколайчук, Присяжнюк (Кружіка, 46), Василюк (Кривіцький, 87), Дівонька, Іщук (Ю. Чорнобай, 76), Бадиляка (В. Біняшевський, 46), Рудий (М. Біняшевський, 46), Новосад-к.

Голи: Віталій Щибивовк (2), Ігор Дівонька (71, 72).

Попереджені: О. Літвін (30), С. Березівський (69), Т. Новосад (58), М. Салабай (88).

***

«Іскра-Поділля» (Теофіполь) – «Поділля» (В. Березовиця) – 1:2 (0:1)

31 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +23 град. 100 гл.

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Оксана Паньків (Тернопіль).

«Іскра-Поділля»: Кондратюк, Гноянко-к, Джус, П. Савчук, Оверчук, Кучеренко, Сєрафімов, Горобець (Мосейко, 63), Лень (Марчук, 67), Донець, Дурдас.

«Поділля» (В. Березовиця): Кравчук, Михайленко, Альохін, Урбанський (Жигало, 83), Копцюх-к, Лірський (Медвідь, 85), Гнатишин (Огаль, 68), Коваль (Йолтуховський, 58, В. Баб’яр, 85), Веремчук, Приян (Олійник, 85), Давискиба. Запасні: Джумак, Подоляк.

Голи: Владислав Давискиба (25), Єгор Донець (72), Максим Веремчук (82, з пен.).

Попереджені: В. Горобець (37), М. Гнатишин (43), Р. Оверчук (51), А. Дурбас (67), М. Урбанський (68), В. Альохін (70), О. Мосейко (74), А. Медвідь (89).

***

ФК «Трибухівці» – «Дністер» (Заліщики) – 1:4 (0:3)

31 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +23 град. 100 гл.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Іван Мандзюк (Зборів).

ФК «Трибухівці»: Сорочук-к (Микуляк, 65), Грицак (Савчук, 60), Садовський (В. Левицький, 60), Богачук (Дорош, 60), Калашніков, Юристий (Шутурма, 60), Кістяник (Керницький, 38), Щербаков (Гондза, 60), Михальський (Матейчук, 60), Яцунда (Миронюк, 60), Крамарчук (Андрусяк, 60).

«Дністер»: Гуменюк, Сороцький (Р. Левицький, 63), Ландяк, Тракало-к, Давидюк, Шишигін, Бобик, Червонецький, Голодрига (Кузняк, 78), Городинський, Процик. Запасні: Геник, Стрільчук, Головатюк, Тігов.

Голи: Роман Голодрига (18, 25), Назар Процик (37), Максим Крамарчук (51), Дмитро Бобик (52).

На 82-й хвилині Роман Голодрига не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Ю. Грицак (2), О. Тракало (72).

***

«Чемпіон» (Тернопіль) – «Поділля» (Васильківці) – 0:7 (0:4)

31 березня. с. Боричівка. Сільський стадіон. +23 град. 75 гл.

Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Ігор Садковський (Теребовля).

«Чемпіон»: Данилюк, Вовк-к, Гринь (Запорожець, 72), Пилип’юк (Костич, 46), Кондзьолка, Світовий (Дзюбак, 46), Гевчук (Боровинський, 72), Тригуба (Плисюк, 66), Кухаренко, Загородній, Мартинюк. Запасні: Перун, Яценко, Тукало.

«Поділля» (Васильківці): Перейма (Зянько, 46), Баліцький, Берішвілі (Боднарук, 55), Бодак (Лозінський, 60), Вітерук-к, Дубчак, Захарків, Іванців (Козовик, 46), Мельник, Мойсак (М. Куріцький, 88), Чуднов. Запасний: Скотецький.

Голи: Сергій Мельник (15, 34, 59, 87), Андрій Баліцький (20, 82), Василь Мойсак (23).

Попереджені: немає.

Група А. Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон» В. Гаї

4

3

1

0

11:0

10

2

«Галич» Збараж

4

3

0

1

16:3

9

3

ФА Тернопіль

4

2

0

2

6:14

6

4

«Сокіл» В. Березовиця

4

1

1

2

6:8

4

5

«Медобори» Підволочиська ТГ

4

0

0

4

2:16

0

Група В. Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Колос» Бучач

4

3

1

0

11:3

10

2

ФК «Борщів»

4

2

2

0

8:1

8

3

ФК «Нараїв»

4

1

2

1

6:7

5

4

ФК «Куропатники»

4

0

2

2

5:9

2

5

ФК «Плотича»

4

0

1

3

6:16

1

Група С. Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Дністер» Заліщики

4

4

0

0

27:2

12

2

ФК «Трибухівці»

4

3

0

1

8:5

9

3

«Зелені леви» Почаїв

4

2

0

2

7:12

6

4

«Вікнини» Вікно

4

1

0

3

8:15

3

5

ФК «Смиківці-Гермес»

4

0

0

4

1:17

0

Група D . Підсумкова турнірна таблиця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Медобори» Зелене

4

2

2

0

13:8

8

2

«Поділля» В. Березовиця

4

2

2

0

8:6

8

3

«Іскра-Поділля» Теофіполь

4

2

1

1

8:6

7

4

«Поділля» Васильківці

4

1

0

3

13:9

3

5

«Чемпіон» Тернопіль

4

0

1

3

3:16

1

За підсумками групового етапу визналися учасники 1/4 фіналу Зимової першості Тернопільщини. Ними стали – ФК «Трибухівці», «Дністер» із Заліщиків, бучацький «Колос», «Агрон» з Великогаївської громади, «Галич» зі Збаража, ФК «Борщів», «Медобори» із Зеленого та «Поділля» з В. Березовиці.

Бомбардири:

Роман Голодрига («Дністер» Заліщики) – 9

Назар Процик («Дністер» Заліщики) – 6

Сергій Мельник («Поділля» Васильківці) – 5

Микола Ландяк («Дністер» Заліщики) – 4

Андрій Кульчицький («Колос» Бучач/ФК «Нараїв») – 4

Максим Крамарчук (ФК «Трибухівці») – 4

Андрій Баліцький («Поділля» Васильківці) – 4

Михайло Купчак («Галич» Збараж) – 4

Андрій Літус («Галич» Збараж) – 4(1п)

Михайло А. Легета (ФК «Куропатники») – 3

Арсен Сташків («Колос» Бучач) – 3

Олександр Кобеля («Колос» Бучач) – 3

Ігор Дівонька («Зелені леви» Почаїв) – 3

Владислав Давискиба («Поділля» В. Березовиця) – 3

Дмитро Бобик («Дністер» Заліщики) – 3

Сергій Полянчук («Медобори» Зелене) – 3

Станіслав Симчук («Медобори» Зелене) – 3 (1п)

Микола Когут («Медобори» Зелене) – 2

Тарас Гром’як («Агрон» В. Гаї) – 2

Віталій Берегуля (ФК «Нараїв») – 2

Михайло Юристий (ФК «Трибухівці») – 2

Олександр Грінько (ФК «Борщів») – 2

Олександр Томич («Поділля» Васильківці) – 2

Василь Мойсак («Поділля» Васильківці) – 2

Мартин Литвиненко (ФА «Тернопіль») – 2

Володимир Онищук («Агрон» В. Гаї) – 2

Роман Мельник («Агрон» В. Гаї) – 2

Віталій Любінський («Агрон» В. Гаї) – 2

Андрій Шмагай («Медобори» Підволочиська ТГ) – 2

Даниїл Сокальський («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 2

Мартин Козарчук («Галич» Збараж) – 2

Олександр Божко («Сокіл» В. Березовиця) – 2

Артем Козлов («Сокіл» В. Березовиця) – 2

Ігор Сливка (ФК «Плотича») – 2

Вадим Кінь («Вікнини») – 2

Петро Скобляк («Медобори» Зелене) – 2 (1п)

Дмитро Шведецький («Сокіл» В. Березовиця) – 1

Андрій Скакун («Агрон» В. Гаї) – 1

Тарас Семенець («Агрон» В. Гаї) – 1

Ігор Кохман («Агрон» В. Гаї) – 1

Андрій Приян («Галич» Збараж) – 1

Максим Яцків («Галич» Збараж) – 1

Владислав Прокопів («Галич» Збараж) – 1

Роман Возьний («Галич» Збараж) – 1

Володимир Дишлюк («Галич» Збараж) – 1

Андрій Ласий («Галич» Збараж) – 1

Володимир Мостовий («Колос» Бучач) – 1

Тарас Паращак («Колос» Бучач) – 1

Іван Федчишин («Колос» Бучач) – 1

Сергій Кармаліта («Колос» Бучач) – 1

Василь Селестенюк («Зелені леви» Почаїв) – 1

Вадим Біняшевський («Зелені леви» Почаїв) – 1

Тарас Новосад («Зелені леви» Почаїв) – 1

Олександр Жумига («Дністер» Заліщики) – 1

Тарас Червонецький («Дністер» Заліщики) – 1

Андрій Шишигін («Дністер» Заліщики) – 1

Роман Левицький («Дністер» Заліщики) – 1

Іван Городинський («Дністер» Заліщики) – 1

Назар Майструк («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Павло Савчук («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Денис Калюжняк («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Олександр Сєрафімов («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Євген Гноянко («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Єгор Донець («Іскра-Поділля» Теофіполь) – 1

Сергій Лук’янов («Медобори» Зелене) – 1

Ігор Гуменюк («Медобори» Зелене) – 1

Олександр Павлусь («Медобори» Зелене) – 1

Вадим Стецюк («Поділля» В. Березовиця) – 1

В’ячеслав Баб’яр («Поділля» В. Березовиця) – 1

Вадим Альохін («Поділля» В. Березовиця) – 1

Ярослав Ясніцький («Поділля» В. Березовиця) – 1

Андрій Капелян (ФК «Борщів») – 1

Андрій Дурда (ФК «Борщів») – 1

Антон Дячинський (ФК «Борщів») – 1

Владислав Тимощук (ФК «Борщів») – 1

Дмитро Харчук (ФК «Борщів») – 1

Владислав Левчик (ФК «Борщів») – 1

Михайло Жига (ФК «Куропатники») – 1

Віталій Яцик (ФК «Куропатники») – 1

Андрій Когут (ФК «Плотича») – 1

Володимир Кравчук (ФК «Плотича») – 1

Віктор Дублянко (ФК «Плотича») – 1

Віктор Кухаренко («Чемпіон» Тернопіль) – 1

Олег Костик («Чемпіон» Тернопіль) – 1

Арсен Загородній («Чемпіон» Тернопіль) – 1

Руслан Дорош (ФК «Трибухівці») – 1

Андрій Миронюк (ФК «Трибухівці») – 1

Святослав Нечай (ФА «Тернопіль») – 1

Максим Качановський (ФА «Тернопіль») – 1

Вадим Вознюк (ФА «Тернопіль») – 1

Василь Пшеничний (ФК «Нараїв») – 1

Назарій Бобко («Вікнини») – 1

Максим Цвян («Вікнини») – 1

Богдан Замора («Вікнини») – 1

Олександр П’ятничко («Вікнини») – 1

Дмитро Шарун («Вікнини») – 1

Віталій Щибивовк (ФК «Смиківці-Гермес») – 1

Дмитро Чорнобай («Вікнини» Вікно) – 1п

Олександр Василюк («Зелені леви» Почаїв) – 1п

Максим Веремчук («Поділля» В. Березовиця) – 1п

Олександр Ревуцький (ФА Тернопіль») – 1+1а/г

Павло Олійник (ФК «Куропатники») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
24 Квітня
23 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше