Найсвіжіше:
• Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат
rss

Велика футбольна триденка Тернопільщини


Опубліковано: 3 Вересня 2020р. о 10:03

20-ті числа серпня стали багатим на футбольні події Тернопільщини. На спортивних полях області відбулося одразу три фінали – Ліги Тернопільщини, Ліги чемпіонів Тернопільщини і Кубку Тернопільської області. Ці три обласні фінали збіглися в часі з вирішальними поєдинками Ліги Європи і Ліги чемпіонів УЄФА. Більше того, Ліга чемпіонів Тернопільщини і Ліга чемпіонів УЄФА відбувалися в один день. Очевидно, це все сталося не випадково.

Неймовірна розв’язка фіналу першої ліги Тернопільщини

Надзвичайно цікавим, емоційним та непередбачуваним видався фінальний поєдинок першої ліги Тернопільщини сезону-2019/20 між командами «Говерла» (Дубівці) та ФК «В. Глибочок». У цьому поєдинку було все, за що вболівальники люблять футбол, – багато красиво забитих м’ячів, пенальті, вилучення, рятівний гол на останній хвилині основного часу, два екстра-тайми, автогол і… радість переможців. Героєм матчу став півзахисник «Говерли» Микола Гнатишин. За рахунку 0:1 на користь суперника, він зумів на 90-й хвилині зі штрафного рахунок зрівняти і перевести гру в додатковий час. У першому з екстра-таймів гравець «Говерли» Ілля Мельник після передачі того ж Гнатишина реалізував вихід віч-на-віч. А на початку другого екстра-тайму команда з Дубівців отримала право на кутовий, і в повітряній боротьбі із суперником м’яча у власні ворота зрізав гравець ФК «В. Глибочок» Володимир Лалак. Глибочецькі футболісти один м’яч відіграли, однак на більше їх не вистачило…

«Говерла» (Дубівці) – ФК «В. Глибочок» – 3:2 (0:1, 1:1, 2:1)

Голи: Андрій Онисько (5), Микола Гнатишин (90), Ілля Мельник (96), Володимир Лалак (107, а/г), Владислав Левчук (112).

«Говерла» виступала в такому складі: Кравчук, Руденький, Процик (Качка, 58), Уніят-к (Олексів, 115), Грабчак, Дзюба (Олексюк, 80), Гнатишин, Шиптицький (Мельник, 74, Павліковський, 118), Доленга, Богач, Гапанович.

Ганський нападник приносить вікторію ФК «Плотича»

Не менш цікавим видався фінальний поєдинок Ліги чемпіонів Тернопільщини, який відбувся у Васильківцях Гусятинського району і в якому зустрічалися ФК «Плотича» та «Лісма» зі Шляхтинців. В цього поєдинку була цікава передісторія: колектив зі Шляхтинців двічі володів цим трофеєм. А за неписаними правилами команда, яка тричі поспіль його здобуде, мала би довічно отримати кубок і залишити його в клубному музеї. Асоціація футболу Тернопільщини була готова до того, що може розлучитися із кубком назавжди, але… допомогли футболісти із Плотичі. Героєм матчу став ганський нападник ФК «Плотича» Аджей Бернард, котрий зумів двічі відзначитися у час, коли його команда поступалася суперникові 1:2. У першому випадку форвард використав точну передачу Василя Рибака (2:2), а в другому, під завісу матчу, влучним був удар ганського нападника з лінії карного майданчика у нижній кут воріт.

ФК «Плотича» – «Лісма» (Шляхтинці) – 3:2 (1:1)

Голи: Назар Головко (34), Аджей Бернард (69, 86) – Олександр Нетеча (42), Тарас Бутковський (61).

ФК «Плотича» виступав у такому складі: Бритковський, Анд. Гринченко-к, Біловус, П. Грабчак, Кормило, Зінь, Марценюк (Рибак, 63, Мищишин, 88), Лема, Головко (М. Когут, 63), Анат. Гринченко, Аджей Бернард.

Перемога в компенсований час

Головний матч триденки відбувся у Великих Гаях. За обласний кубок у вирішальному поєдинку змагалися бучацький «Колос» та теребовлянська «Нива». Фаворитом спеціалісти називали теребоволянців. Однак бучацька команда своєю грою здивувала багатьох і практично ні в чому, окрім, напевно, володіння м’ячем, не поступалася суперникові. Що ж до небезпек, то їх за 90 хвилин основного часу було створено практично однаково. Скажімо, найбільш небезпечні моменти у першому таймі виникли в останні п’ять хвилин. Спершу в одній атаці теребовлянці могли забивати двічі – гарматний удар капітана «Ниви» Павла Макогона відбив кіпер Чернятинський, він же при повторній спробі справився з пострілом Олександра Кобелі. Ще один шанс втратив Кобеля в моменті, коли не зовсім вдало позиційно зіграв капітан «Колоса» Павло Данилюк. Однак у тому моменті на виході вдало діяв голкіпер «Колоса», і Кобеля, пробиваючи по воротах, у рамку не вцілив. А перед самим свистком на перерву свій супермомент не реалізували бучаччани. Євген Гурін пробивав з-під захисника, а неймовірний сейв, перевівши м’яча на кутовий, зробив кіпер Олег Шевченко. У другому таймі команди більше дбали про власні тили, тому моментів було створено обмаль. Можна згадати удари Павла Макогона і Олег Матушевського з боку теребовлянців, Андрія Муляра та два випади Івана Городинського – з боку бучаччан. А долю поєдинку було вирішено у компенсований час. Арбітр додав три хвилини, і на другій гравці «Ниви» зуміли відзначитися. Після прострільної передачі лівого оборонця Василя Лойка не поцілив по м’ячу Павло Данилюк, тим самим дезорієнтував свого голкіпера, і м’яч опинився в сітці. Деморалізовані гравці «Колоса» через хвилину ще раз пропустили. Теребовлянці вийшли два в одного захисника. І якщо з ударом Романа Дацюка кіпер справився, то повторний постріл від Романа Бочака Олександр Чернятинський був безсилий ліквідувати.       

«Колос» (Бучач) – «Нива» (Теребовля) – 0:2 (0:0)

Голи: Василь Лойко (90+2), Роман Бочак (90+3).

«Нива» виступала в такому складі: Шевченко, Матушевський, Кренько, Залізняк, Лойко, Макогон-к, Слоневський, Кобеля, Дацюк, Олексієнко (Пономаренко, 57), Бочак.

Море конфетті, гімн переможцям та красиві кубки й медалі

Кожна церемонія нагородження переможців і фіналістів супроводжувалася неймовірним дійством. Переможці отримували красиві медалями зі спеціальним гравірування саме під фінальний поєдинок, три фірмові футбольні м’ячі і, звичайно, красень кубок. Його з рук голови Асоціації футболу Тернопільщини Тараса Юрика, під звуки всесвітнього хіта «We Are the Champions» («Ми – чемпіони!»), приймали капітани команд-переможців – Андрій Уніят («Говерла»),  Андрій Гринченко (ФК  «Плотича») та Павло Макогон («Нива» Теребовля). Було приємно спостерігати, як переможці і переможені влаштовували один одному так званий коридор слави. Це говорить про те, що футболісти поважають один одного, і володаря трофеїв було визначено у чесній спортивній боротьбі на футбольному полі. А кульмінацією спортивного свята були постріли пушок, з яких на гравців, тренерів та керівників клубів сипалася шалена кількість конфетті.

Віталій Попович 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше