Найсвіжіше:
• Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати
rss

У Тернопільській області відмінено 14 сумнівних тендерних закупівель на понад 239 мільйонів


Опубліковано: 28 Квітня 2024р. о 10:30

Протягом 2024 року співробітниками управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області, які діють в складі робочої групи з прозорості та підзвітності, проаналізовано 8315 публічних закупівель.
За вказаний період, за скерованими співробітниками УСР в Тернопільській області листами, органами державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області відмінено 14 тендерних закупівель на загальну суму 239 млн. 122 тис. 539 грн.
Окрім цього, до органів державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області скеровано 37 листів для перегляду доцільності проведення публічних закупівель чи приведення документації до належних вимог відповідно до чинного законодавства України на загальну суму 595 млн. 550 тис. 083 грн.
Також, за результатами перевірки співробітниками УСР в Тернопільській області тендерних закупівель, внесено відомості до ЄРДР та розпочато 6 кримінальних проваджень за фактом привласнення/розтрати бюджетних коштів. Попередньо встановлена сума збитків по вищевказаних кримінальних провадженнях становить 6 млн. 670 тис. грн.
Працівниками управління надалі проводиться комплекс заходів, з метою недопущення фактів розкрадання бюджетних коштів під час проведення тендерних закупівель.
Як підсумок, станом на 25 квітня 2024 року, в частині практичного результату, співробітниками УСР в Тернопільській області в ході супроводу кримінальних проваджень минулих років, органами досудового розслідування повідомлено про підозру 3-м посадовцям у вчиненні кримінальних правопорушень у бюджетній сфері за 4.5 ст.191, 4.1 ст.366, ч.1 ст.210 КК України. Загальна сума заподіяних збитків становить 26 млн. 691 тис. грн. УСР в Тернопільській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше