Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

У Тернополі виявили найбільшу за історію нарколабораторію


Опубліковано: 29 Квітня 2020р. о 10:44

Наркотичні речовини у твердих, рідких, кристалічних та порошкоподібних формах, спецобладнання для виготовлення синтетичних наркотиків, ваги, засоби для фасування, гроші, довідники з адресами та два автомобілі – усе це під час п’ятнадцяти санкціонованих обшуків вилучили оперативники Тернопільщини.

Працівники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими ГУНП в Тернопільській області та бійцями спецпідрозділу КОРД під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури виявили та знешкодили нарколабораторію з виготовлення амфетаміну.

За словами начальника УСР Василя Джиджори, підозрювані – п’ятеро уродженців Тернопільщини. Організатор незаконного бізнесу – раніше судимий за вбивство тернополянин. У спільники чоловік узяв друзів та родичів, які неодноразово притягувались до відповідальності за наркозлочини. Кожен учасник нарколабораторії виконував чітко поставлені завдання.

– Упродовж 2019-2020 років у рамках кримінального провадження здійснювалось документування злочинної групи з ознаками організованості, яка упродовж усього часу займалася виготовленням та збутом психотропної речовини – амфетаміну та інших наркотичних засобів.

Учасники групи, каже Василь Джиджора, для облаштування нарколабораторії знайшли відповідне приміщення в межах Тернополя, яке добре провітрювалось, облаштували його та розпочали виготовлення заборонених небезпечних психотропних речовин.

– Об’єми нарколабораторії були досить суттєвими, масштаби виготовлення наркотичних речовин ми встановлюємо. Але можу сказати, що це багато і попередньо намагаємось підрахувати кількість, яку вони виготовляли за місяць.

Безпосередньо за виробництво та збут наркотичного засобу відповідав організатор та двоє спільників, допущених до даного процесу. В подальшому готові наркотичні речовини інші співучасники реалізовували наркозалежним особам Тернопільської області. За грам готового амфетаміну просили шістсот гривень. Гроші покупці перераховували на картки підставних осіб.

– Інгредієнти учасники замовляли через інтернет, а отримували на одному із поштових відділень обласного центру на прізвища неіснуючих людей, – каже слідчий ГУНП в Тернопільській області Богдан Бондар.

Амфетамін варили із ртуті, спирту, оцту та інших прекурсорів, які негативно впливають на організм людини. Саме такі наркотики вживав і житель Тернополя Юрій. Чоловік каже, що синтетичні наркотики за два роки зруйнували повністю його тіло та обличчя.

– Наслідки можете бачити зараз. Два роки я ним коловся. Це кислота, яку вводите у вену. І я був не те, що жовтий – чорний. За 2 роки він мене повністю з’їв. Імунітет був у мінусі. Звичайний нежить міг загнати до гробу. В мене зуби почали самі випадати й утворювались ями. Через дірку пішло зараження кістки верхньої щелепи. Вона почала гнити.

Таких лабораторій, каже Василь Джиджора, на території Тернополя ще не було. Фігуранти варили амфетамін за рецептами, знайденими в інтернеті.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше