Оперативники міграційної поліції спільно зі слідчими Тернопільського РУП та співробітниками УСБУ викрили міжрегіональну групу, яка за 13 000 доларів організовувала незаконний перетин кордону для військовозобов’язаних чоловіків. Про це повідомив начальник Нацполіції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

Фігуранти підшукували відповідних «клієнтів», доставляли їх до Закарпаття, селили в готелях і готували втечу в обхід пунктів пропуску державного кордону. Під час отримання грошей від чергового ухилянта двох учасників групи затримали. У ході обшуків вилучено майже 10 тисяч доларів, банківські картки, телефони та автомобіль, – заявив Сергій Зюбаненко.
Усім фігурантам уже повідомлено про підозру за ч.3 ст.332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон. Санкція статті — до 9 років позбавлення волі.

Позиція Сергія Зюбаненка: «Коли поліцейські разом з силами оборони захищають нашу державу на фронті, ніхто не має права наживатися на «ухилянтах». Закон і справедливість — понад усе!»
До теми: “Двоє тернополян налагодили канал переправлення через кордон військовозобов’язаних”
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



