Найсвіжіше:
• Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області
rss

У Тернополі на благодійному заході «Футбол для ЗСУ» задонатили 260 тисяч гривень


Опубліковано: 23 Грудня 2024р. о 10:55

Під час благодійного футбольного матчу між ветеранами війни та зірками тернопільського футболу, який відбувся у Тернополі 22 грудня і який спільно організували волонтери за підтримки Асоціація футболу Тернопільщини, БФ «Люди Важливі» та Тернопільської ОВА, вдалося зібрати 260 тисяч гривень. Виручені кошти із заходу підуть на закупівлю дронів та інших найнеобхідніших речей для ЗСУ.

Благодійний захід «Футбол для ЗСУ» зібрав повний зал Фізкультурно-оздоровчого комплекту ДЮСШ з ігрових видів спорту. На ньому були присутні військові із різних областей України, як гравці та глядачі, поранені захисники із шпиталів області, діючі військові, ветерани, діти захисників та інші учасники.

З вітальними словами до присутніх звернулися: голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, ветеран Збройних Сил України Володимир Семанишин, волонтерка-співорганізаторка заходу Любов Атласюк.

Символічний перший удару по м’ячу зробили ветерани війни – Любомир Пирожак  та Сергій Печерога.

Під час матчу за донат глядачі змінювали правила гри на свій лад. За підсумками спортивного дійства перемогу в благодійному поєдинку святкувала команда військових – 10:4. У складі військовим голи забивали – Тарас Ташматов-2, Роман Бардокін, Михайло Забитівський, Павло Денькович, Віктор Колтуцький, Любомир Пирожак та три м’ячі на рахунку глядачів, у тому числі і юних футболістів, котрі за донат придбали собі місце в основному складі команди військових. У зірок футболу двічі м’яч поцілив у ворота після ударів Роман Волохатого та по одному м’ячу на рахунку Андрія Кондзьолки та Івана Когута.  

Склад команд:

Військові: воротарі – Горліцький Михайло, Любінський Олег; польові гравці – Бардокін Роман, Дзюла Богдан, Забитівський Михайло, Мазник Іван, Репела Давид, Симанишин Володимир, Денькович Павло, Ромас Іван, Єрмоленко Владислав, Колтуцький Віктор, Перожак Любомир, Кудревський Олександр, Шум’як Володимир, Ташматов Тарас.

Зірки тернопільського футболу: воротарі – Механів Максим, Вірковський Микола; польові гравці – Мороз Тарас, Козелко Ігор, Клекот Степан, Дубчак Андрій, Кондзьолка Андрій, Когут Іван, Чорний Василь, Полянчук Сергій, Семенець Богдан, Різник Андрій, Юнаков Євген, Атласюк Сергій, Волохатий Роман. Тренер – Василь Петрович Івегеш.

Під час заходу відбувся аукціон та лотерея. Загалом вдалося зібрати 260 тис. грн. (звітність за закуплені на виручені кошти засоби, буде оголошена згодом).

Благодійний захід – це не просто футбольний матч, це подяка нашим героям, тим, хто боронив і продовжує боронити нашу свободу. На одному спортивному майданчику разом зіграли ветерани та футболісти Тернопільщини. Ветерани – це символ мужності, стійкості та незламності духу. Їхня участь – це нагадування, що ніщо не може зламати людину, яка має ціль і віру. Цей матч став символом єдності, підтримки та віри у незламність українського духу.

Дякуємо гравцям за крутий футбол, ветеранам та військовим за участь, силу духу та незламність попри все, глядачам за долученість та активність. І усім, хто допомагав створити цей захід! А найголовніше, подяка воїнам, які зараз на фронті, бо це все відбулося лише завдяки їм. Вони там заради нас, тому ми тут маємо бути заради них!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше