Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України» • Орденом “За мужність” посмертно нагородили військового з Гусятинщини • Все для смачного Великодня без турбот – готові кошики та пасочки з доставкою від Сім’ї ресторанів Файного міста • У Тернополі п’яний водій “Ауді” в’їхав у світлофор • На Донеччині загинув 44-річний гранатометник з Тернопільщини • Мешканець Теребовлянщини пропонував 6 000 доларів представникам ТЦК • На Тернопільщині 9 квітня визначать формат футбольного сезону-2026 • На Харківщині останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • У Тернополі 13 квітня буде вихідним • На Зборівщині викрили порушницю, яка здійснювала незаконний вилов риби • У Тернополі підозрюють чоловіка у зґвалтуванні неповнолітнього • 5 ознак того, що вам потрібна допомога психолога • На щиті повернувся до рідної домівки фанат теребовлянської “Ниви” • Відомий військовий Павло Вишебаба зробив пропозицію дівчині з Тернопільщини • На Тернопільщині виконавча служба у боржника вилучила і виставила на торги… відро • Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців
rss

У Монастириськах лікарі доведені до відчаю і готуються до акцій протесту


Опубліковано: 26 Липня 2021р. о 20:56

На сьогоднішній день склалася неприпустима ситуація по невиплаті заробітної плати в КНП “Монастириська міська лікарня”. Вже кінець липня, а працівники не отримали зарплату за червень, авансу за липень, відпускних, оздоровчих. Також не виплачені “ковідні” кошти за травень (працював ковідний госпіталь). Про це повідомив голова Монастириської районної профспілкової організації працівників охорони здоров’я Віталій Тріщук.

Також існує величезна заборгованість по лікарняних листках.

– Зі слів керівників нашого КНП, вони постійно звертаються до НСЗУ, в МОЗ, але “віз і нині там”. Сьогодні вже говорять про відпустки за свій рахунок, а далі, ймовірно, почнеться оптимізація. НСЗУ ставить все жорсткіші умови: КТ, пандуси, 6-8 анестезіологів, ліфти і т.д. і т.п. Що далі? Злітні смуги? Мені цікаво, із таким відношенням до медиків, коли почнеться третя хвиля ковіду – хто буде лікувати ковідних хворих? “Айтішники” з НСЗУ?, – іронічно, але з певним болем у серці запитує чиновників від медицини Віталій Тріщук.

Голова профспілки каже, що працівники Монастриської лікарні втомились бути бездушними рабами і безправними вівцями! Вони рішуче налаштовані привернути увагу до їхніхпроблем! Тому планують розпочати мирні акції протесту в  Монастириськах.

Представники медичної сфери Монастириськів просять інші заклади охорони здоров’я  підтримати їх, щоби спільно вирішити цю проблема, яка актуальна не лише для цього медиків невеличкого містечка на Тернопільщині.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
8 Квітня
7 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше