Найсвіжіше:
• Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Розклад богослужінь та графік освячення верби у храмах Тернополя • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА • Внаслідок удару БпЛА на Запоріжжі загинув воїн з Борщівщини • Як вибрати та купити кальян: повний гайд для тих, хто цінує якість і стиль • На Теребовлянщині 20-річний молодик вбив односельця • На Кременеччині в дуплі дерева знайшли снаряд
rss

У кременецькій лікарні помер воїн з Почаївської громади


Опубліковано: 11 Грудня 2025р. о 17:36

10 грудня 2025 року жителі Почаївської громади зі сльозами на очах та невимовним болем у серцях гідно зустріли тіло спочилого Захисника України — сержанта Ковальова Віталія Віталійовича.

Скорботний кортеж із тілом воїна прибув у центр міста Почаїв. Біля Меморіалу борцям за волю та незалежність України зібралися рідні, друзі, побратими та небайдужі мешканці громади. Люди сформували «живий коридор» і, схиливши голови та ставши на коліна, віддали останню земну шану своєму земляку, жителю села Будки.
Віталій Віталійович чесно виконував свій військовий обов’язок, захищаючи наш спокій. Його земний шлях завершився 8 грудня, але пам’ять про нього житиме вічно у серцях вдячних нащадків.

Розділяємо горе родини та висловлюємо щирі співчуття всім, хто знав і любив Віталія. Нехай Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна пам’ять і слава Герою!, – йдеться в повідомленні Почаївської міської ради. 

З метою вшанування пам’яті померлого Воїна – Героя Ковальова Віталія Віталійовича, на території Почаївської громади 11 грудня 2025 р. оголошено Днем жалоби.

Віталій Віталійович народився у 1971 році та проживав у селі Будки. Його серце зупинилося під час лікування в Кременецькій опорній лікарні. Це непоправна втрата для родини, друзів, побратимів та всієї нашої громади. Він став на захист рідної землі, але, на жаль, війна забирає найкращих навіть у лікарняних палатах, залишаючи по собі невимовний сум.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше