Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

У харківській лікарні помер військовий з Тернопільщини


Опубліковано: 16 Травня 2025р. о 11:54

Чортківська громада зазнала ще однієї непоправної втрати – помер захисник з села Скородинці Каськів Петро Іванович (1973 р.н.). Про сумну новину повідомила Чортківська міська рада.

Солдат Каськів був стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу військової частини А4856. Він став на захист України у квітні 2024 року, сумлінно і безстрашно виконував покладені бойові завдання.

Та війна здоров’я не додає… Захворів, мав важку форму пневмонії. Лікарі боролись за життя захисника, але врятувати не змогли. 12 травня серце Каськіва Петра перестало битись у військово-медичному клінічному центрі у Харкові.

Трагедія сім’ї Каськів – подвійна. Брат загиблого – Каськів Володимир Іванович (1974 р.н.) також боронив Україну. З 1 серпня 2024 року вважається зниклим безвісти поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області…

У суботу, 17 травня, о 13 год. у соборі верховних апостолів Петра і Павла зустрічаємо тіло Героя Каськіва Петра Івановича (1973 р.н.).

Просимо прийти та віддати шану Герою. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, – йдеться в повідомленні міської ради.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше