Найсвіжіше:
• На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей
rss

У Гусятині підпалили військовий Land Rover


Опубліковано: 18 Червня 2025р. о 17:33

На Тернопільщині Служба безпеки та Національна поліція нейтралізували злочинну групу, яка на «замовлення» рф намагалась знищити автомобіль військовослужбовця Збройних Сил України.

Зловмисниками виявилися двоє місцевих мешканців: 21-річний житель Гусятина та його 23-річна безробітна подруга, яких завербували рашисти під час пошуку «легкого заробітку» на сумнівних Телеграм-каналах.
За вказівкою ворога вони відшукали у дворі одного із багатоквартирних будинків селища військовий Land Rover, який близько третьої ночі облили легкозаймистий рідиною та підпалили. Усі свої протиправні дії вони самостійно фіксували на камеру смартфону, щоб згодом «відзвітувати» замовнику про успішне виконання ворожого завдання.

Завдяки злагодженості оперативників СБУ та Національної поліції розшуківці впродовж кількох годин «по гарячих слідах» встановили виконавців підпалу та затримали обох спільників.

Під час слідчо-оперативних дій у них вилучено мобільні телефони, на яких зберігалися докази причетності затриманих до підпалу та інструкції куратора щодо вибору цілі і способу її знищення.

Обоє спільників зізналися у вчиненому та погодилися на співпрацю зі слідством.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили паліям про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України. Також їм обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За підпал військової техніки підозрюваним загрожує до 8 років тюрми.

Комплексні заходи проводили оперативники СБУ в Тернопільській області спільно із співробітниками Національної поліції за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше