Найсвіжіше:
• Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону
rss

Триває збір підписів щодо визнання дня народження Степана Бандери загально-національним державним святом


Опубліковано: 23 Лютого 2023р. о 19:36

«Визнати день народження Степана Бандери, 1 січня, загально-національним державним святом та повернути йому звання Героя України» – петиція з такою назвою з’явилася у січні на сайті президента.

Зареєстрував її голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. Збір підписів триває, тож громадяни можуть активно долучатися.

Надихаючись покликом Степана Бандери, продовжують формуватися покоління борців за українську ідею, наголошує голова обласної ради.

– Будучи вимогливим до себе, ще з юних років Степан Бандера мав унікальну здатність – вести за собою інших. Відстоював гідність, самобутність української нації і право на державність у зазіханнях Польщі, нацистської Німеччини, більшовицької імперії, тобто в час, коли держава не мала шансів на існування,  зазначив Михайло Головко.

Бандера зіграв колосальну роль, бувши легендою ще при житті, наголошує автор петиції.

– Пропоную на державному рівні в Україні визнати день народження Степана Бандери, 1 січня, загально-національним державним святом та повернути йому звання Героя України,  підсумував Михайло Головко.  

Збір підписів триває. Наразі ідею Михайла Головка підтримали майже сім сотень людей. До кінця збору підписів залишився 41 день.

Проголосувати можна ТУТ.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше