Найсвіжіше:
• Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини
rss

Тернопільський нардеп: «Розхитати політичну ситуацію в Україні Москва намагалася за допомогою «Інтера»


Опубліковано: 16 Вересня 2016р. о 9:47

zastavnyy2Усунення від влади Арсенія Яценюка і його партії було планом Кремля у 2015 році. А виконували цей план екс-продюсер телеканалу «Інтер» Марія Столярова зі своїми соратниками у Верховній Раді. У цьому сьогодні впевнені члени фракції «Народний фронт» у парламенті.

Як розповідає народний депутат Роман Заставний, в оприлюдненому листуванні Столярової доводять, що саме Москва організувала та фінансувала політичну кризу восени минулого року. Чимало сюжетів із наклепами на представників «Народного фронту» тоді було саме на «Інтері». Допомагали Марії Столяровій у цьому народні обранці Добродомов, Каплін та Борислав Береза. В опублікованих листах екс-продюсер телеканалу називає цих політиків своїми проектами.

Наразі партія «Народний фронт» попросила СБУ, Генпрокуратуру та НАБУ розслідувати дії цих осіб. «

А жителям Тернопільщини, та й України загалом необхідно в цей складний час дуже уважно приймати подану їм інформацію та фільтрувати її, – наголошує Роман Заставний. – Адже гібридна війна, яку п’ята колона веде в інформаційному полі нашої держави, не поступається фізичній, що триває на Сході».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше