Найсвіжіше:
• Як вибрати горіхи для перекусу, салатів і випічки • Рік надій та сподівань: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • Під час аудиту в Підволочиській лікарні виявили порушень на 2,9 млн грн • Зимова першість Тернопільщини з футболу: пора матчів на «виліт» • У пожежі загинула пенсіонерка з Тернополя (фото) • На Зборівщині розпочали кримінальне провадження за фактом забруднення земель • У двох водоймах Шумщини виявлено масову загибель риби • Правоохоронці проводять обшуки в першій міській лікарні Тернополя • Тернопільська служба крові на шоколадках зекономила майже 150 тис грн • На Донеччині останній бій прийняв солдат з Тернопільської області • На Донеччині загинув нацгвардієць з Гусятинщини • У Тернополі знову може зіграти київське “Динамо” • На Борщівщині віддали останню шану загиблому на війні молодшому сержанту • Перестало битися серце колишнього директора школи з Козівщини • У тернопільському виші розроблятимуть біопаливні електрогенератори • Спочив у Бозі відомий журналіст та краєзнавець з Тернопільщини • Дев’ять ліцеїв Тернопільщини першими впровадять 12-річну програму навчання • У львівській лікарні померла 80-річна жінка з Тернопільщини • Скільки заробив за рік головний прокурор Тернополя • На Харківщині в ДТП загинув 53-річний військовий з Тернопільщини • Чим багаті судді: голова Тернопільського міськрайонного суду оприлюднив свої доходи • На Харківщині загинув начальник польової лазні з Гусятинщини • Спочив у Бозі відомий далеко за межами Тернопільщини аграрій • Лікаря з Тернополя оштрафували на 246 тис. грн за хабар за довідку про інвалідність • ВАКС засудив нардепку з Тернополя на 2 роки ув’язнення за хабар
rss

Тернопільському музичному коледжу віддали приміщення телерадіокомпанії


Опубліковано: 4 Січня 2023р. о 15:10

Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької матиме приміщення у якому роками знаходилась телерадіокомпанія.

Відповідне Рішення «Про передачу Тернопільському мистецькому фаховому коледжу імені Соломії Крушельницької нерухового майна за адресою: бульвар Т. Шевченка, будинок 17, місто Тернопіль» прийняли на сесії Тернопільської обласної ради 21 грудня 2022 року, повідомили у навчальному закладі. 

«Напередодні Різдва і 65-річного ювілею нашого мистецького навчального закладу це рішення є справді історичним. Коледж отримав неоціненний подарунок, про який мріяв не один десяток років. Дякуємо обласній владі за розуміння та підтримку талановитої молоді. Коледж тепер матиме ще й великий концертний зал, який є у цьому приміщенні. Переконаний, що цей зал стане ще однією гідною локацією мистецького життя краю», — наголосив в.о. директора Сергій Маловічко.

Нагадаємо, у даному приміщенні роками знаходилась телекомпанія «ТТБ», а згодом – Суспільне Тернопіль.


Джерело: Тернополяни
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
20 Березня
19 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше