Найсвіжіше:
• На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ • 10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини • Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина
rss

Тернопільська «Нива» зимуватиме лідером


Опубліковано: 29 Листопада 2019р. о 12:15

Тернопільська “Нива”, перемігши 23 листопада «Оболонь-Бровар-2» з Бучі (1:0), на велику зимову перерву йде лідером група «А» другої ліги чемпіонату Тернопільської області.

Переможний гол було забито після масованої атаки, яку ударом у «дев’ятку» завершив Олег Хруставка.

Після 20-ти зіграних поєдинків у тернополян 41 набране очко і вони на два залікових пункти випереджають найближчого переслідувача – житомирське «Полісся».

Наступний поєдинок «Нива» проведе аж через чотири місяці, коли 28 березня на домашньому стадіоні прийматиме свого головного конкурента – «Полісся».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , ,




Новини
7 Лютого
6 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше