Найсвіжіше:
• Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник
rss

Тернопільщина втратила воїна-Героя, який мав багато планів після перемоги


Опубліковано: 24 Серпня 2023р. о 15:20

Сумна звістка прийшла в Саранчуківську громаду. Помер воїн ЗСУ, житель села Котів Микола Іванович Поглод (22.05.1992 року народження). Про сумну новину повідомила Саранчуківська сільська територіальна громада.


Микола служив у 44-їй Тернопільській аеромобільній бригаді, ще з 2014 року був в АТО. Мав багато планів після перемоги над рашистами. До останнього часу служив на Запоріжжі. На кілька днів воїн повернувся додому, йому стало погано. У Тернопільській обласній лікарні зробили все, щоби врятувати Героя, однак у середу, 23 серпня, його серце перестало битися.  
– Висловлюємо свої щирі співчуття родині. Нехай душа Миколи знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають. Вічна слава і пам’ять українському воїну. Про чин похорону повідомимо додатково. В населених пунктах громади скасовуються культурно- мистецькі заходи з нагоди Дня незалежності України, – зазначили у сільській раді. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше