Найсвіжіше:
• У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • У Борщеві місцевий забудовик не сплатив громаді понад 1 млн грн • На Борщівщині в закинутому будинку виявили обгорілі людські кістки • У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини • У “фіналі чотирьох” визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 50+ • Вища Тернопільська футзальна ліга: чемпіон визначиться в останньому турі • Шахраї пропонують фейкові виплати за програмою «Тепла зима» • Воїн Андрій Нога з Тернопільщини загинув на війні • На Тернопільщині судитимуть учасника злочинного угрупування за перешкоджання діяльності ЗСУ • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя


Опубліковано: 27 Липня 2022р. о 19:22

На колінах, в останню дорогу провели жителі Почаївської громади загиблого військовослужбовця з м. Почаїв Ігоря Степановича Магуса.
Біля Меморіалу захисникам України духовенство здійснило молитовну церемонію за вічний покій душі загиблого.
Поховали Ігора на старому кладовищі в м. Почаїв.
Вічна пам’ять та вічна слава Герою!
У Почаївській територіальній громаді сьогодні, 27 липня, оголошено Днем жалоби за загиблим військовослужбовцем з м. Почаїв Ігорем Магусом.
В цей день у знак скорботи за загиблим, розпорядженням міського голови визначено:
– Приспустити Державний Прапор України на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності.
– Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади;
– Заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
9 Лютого
8 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше