Найсвіжіше:
• Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини
rss

Тернопільщина попрощалася зі ще одним своїм Героєм: загинув внаслідок вогнепального поранення


Опубліковано: 24 Червня 2022р. о 15:39

Сьогодні, 24 червня, в Лановецькій міській територіальній громаді оголошено Днем жалоби за загиблим солдатом Сергієм Петровським.

34-річний житель села Вишгородок Лановецької громади, патрульний прикордонної служби «Харків» Сергій Петровський помер 20 червня 2022 року внаслідок вогнепального поранення несумісного з життям.

Тридцяти чотирирічний прикордонник був призваний на військову службу наприкінці березня і відтоді вірно та відважно захищав нашу країну.

Пекучий біль втрати терзав серце матері, осиротіли двоє діток, овдовіла дружина – уся Лановеччина втратила вірного сина, справжнього українця.

В останню путь загиблого солдата провели в його рідному селі Вишгородок. Квітами була вистелена дорога, якою до місця вічного спочинку проводжала велелюдна хода. Похоронну процесію очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький владика Нестор. Сотні жителів громади, усе село,  бойові побратими зібралися, щоб віддати шану солдату-прикордоннику, який помер, щоб жили ми.

У скорботі схиляємо голови перед героїзмом солдата Сергія Петровського. Вічна пам’ять Герою!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше